Олександрійці на Всеукраїнських змаганнях з військово-спортивних багатоборств серед Силових структур України


Майже два тижні на базі військової частини 3017 Східного оперативно-територіального об’єднання тренувалися спортсмени Національної гвардії з усіх куточків України. Серед учасників — бійці, які за своїми плечима мають досвід перемог у змаганнях європейського і світового рівня, переможці чемпіонату Національної гвардії з рукопашного бою.
Після проведення тренувального збору була сформована команда, яка представляла Національну гвардію на Всеукраїнських змаганнях з військово-спортивних багатоборств серед Силових структур України.
До збірної команди потрапили інструктори клубу «Захист » молодший лейтенант Артемюк Олександр, молодший сержант Стовба Ілля та старший солдат Кравченко Артем.

4 травня розпочалися змагання. В перший день спортсмени змагалися з кульової стрільби. Наші спортсмени показали свій досвід та вибороли наступні місця: Артемюк Олександр — 3 місце, Стовба Ілля — 2 місце і Кравченко Артем — 4 місце
Наступним етапом були поєдинки зі всестильового бою, де наші військовослужбовці показали високий професіоналізм. Артемюк Олександр зайняв перше місце ,Стовба Ілля друге та Кравченко Артем друге місце.
За підсумками двух напружених днів місця розподілились наступним чином :
Артемюк Олександр зайняв друге місце у ваговій категорії до 95 кілограмів;
Стовба Ілля зайняв друге місце у ваговій категорії до 85 кілограмів;
Кравченко Артем зайняв друге місце у ваговій категорії до 75 кілограмів.
Виступ наших спорцменів дав змогу Національній гвардії України зайняти перше загальнокомандне місце на цих змаганнях.
Командування Національної гвардії України високо оцінило виступ наших спортсменів та подякували за вагомий внесок до збірної команди.

Військова частина 2269 НГУ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022