Олександрійців запрошують взяти участь у туристичних походах


Громадська організація "Сильна Олександрійщина" закликає олександрійців долучатися до туристичних походів.

Нещодавно спортсмени створили підрозділ «Bushcraft» (мистецтво життя в лісі). Відповідна спільнота є в соціальній мережі "Вконтакте".

«Мистецтво життя в лісі» об’єднує не лише членів «Сильної Олександрійщини» і спортсменів з усієї України, а і тих людей, котрі цікавляться туристичними походами.

Хоча туристичний підрозділ був створений нещодавно, його учасники вже провели кілька туристичних походів. Туристи вже відвідали Звенигородський ліс, Кременчуцьке водосховище, кар’єри Олександрійського району. Нещодавно члени ГО «Сильна Олександрійщина» повернулися з туристичного походу до озера Надія, що біля селища Димитрове.

Під час туристичних походів проводяться різноманітні лекції та майстер-класи, де можна навчитися, як розпалити вогонь без сірників, як виготовити фільтр для очищення води та як надати першу медичну допомогу.

Долучитися до цікавих походів можуть усі бажаючі. Не передбачено жодних вступних внесків, участь у цих походах безкоштовна. Єдине, на що потрібно буде витратити гроші – це продукти харчування. Напередодні туристичного походу команда планує меню і закуповує провізію. У того, хто хоче приєднатися до туристичного походу, має бути палатка і мінімальний набір необхідних речей для відпочинку.

Дізнатися про наступний туристичний похід можна в спільноті «Bushcraft ГО»СО» в соціальній мережі «Вконтакте», а також за телефоном голови громадської організації Олексія Чижа: 099-560-48-02.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022