Товариська зустріч «УкрАгроКом» – «Буревісник» завершилася з рахунком 1:3.

21.03.2014, початок 15.30, трав’яний газон бази ПФК УкрАгроКом» селище Приютівка, температура +13.

Головний арбітр: Наталія Алексахіна (Кіровоград).

Голи: Пономар (2) – пенальті – Гаврилюк (21), Добрянський (44), Карпінець (65).

Перший і другий тайми команда «УкрАгроКом» грала двома різними складами.

Коротко про суперника аграріїв. ФК «Буревісник» – це аматорський колектив з села Петрове Знам’янського району Кіровоградської області, який створено у квітні 2011 року.

У 2012 році ФК «Буревісник» став чемпіоном Кіровоградської області.

Гра почалася дещо несподівано. Вже на 2-й хвилині хавбека головківців В’ячеслава Горбаненко гості (блакитна форма) збивають з ніг у власному карному майданчику. Пенальті. Його чітко реалізував Віталій Пономар. Рахунок стає 1:0.

Цей гол не збентежив аматорів, а навпаки додав їм енергії. Та перевага гостей у володінні м’ячем була таки очевидною. А от дійсно гострих моментів не спостерігалося а ні у одних воріт, а ні у других. Запам’ятався хіба що гарматний та точний удар Андрія Скарлоша на 19-й хвилині, та круглого на корнер перевів кіпер приїжджих. Та вже на 21-й – футболісти з Петрове рахунок зрівнюють. При повному провалі захисту господарів поля, Олексій Гаврилюк дотепно перекидає шкіряного за комірець голкіпера Олександра Ніколаєва, що у той момент зайняв не вірну позицію, занадто вийшовши вперед. Сашко, Сашко… Ну, що нам з тобою робити?… Рахунок стає 1:1. Помилився місцевий голкіпер О.Ніколаєв і на 44-й хвилині. Футболіст у блакитній формі Максим Корчинський з стандарту зробив просто чудовий навіс у штрафний майданчик аграріїв. Олександр Ніколаєв голосно закричав: «Яяяяя!!!», але погано спрацював на виході та не дотягнувся до м’яча. Він став здобиччю петрівчанина Дмитра Добрянського, який і зробив рахунок 1:2, з яким і пішли команди на перерву.

Гра у другому таймі складалася з локальних протистоянь суперників на різних ділянках поля. Класу аграріїв, граючих у першому дивізіоні, аматори протиставили велике бажання перемогти, натхненну працю на полі, спортивні азарт та злість, позитивну агресію, що і принесло свої плоди. На 63-й хвилині приїжджі пробивали штрафний неподалік від лінії карного майданчика, та м’яч врізався в стінку футболістів-господарів. Пронесло…
А от на 65-й хвилині футболісти «Буревісника» святкували свій третій гол. У штрафному майданчику господарів у стінку між собою зіграли Борис Сафронов з Антоном Карпінцем. Останньому нічого не залишалося, як переправити м’яч у сітку воріт, що він майстерно і зробив.
Рахунок стає 1:3 і не міняється до фінального свистка. Оце так аматори!

Не хотів би ганьбити рідну команду, але деякі зауваження, на користь справи, таки зроблю.

Хоча гра відбувалася двома складами, але як у першому, так і у другому таймі не було помітно хавбеків опорної зони. А, як відомо, саме звідси набирають обертів атаки будь якої команди. Програючи центр, неможливо розраховувати на успіх а ні в атаці, а ні в захисті.

Вистачало браку у підопічних Юрія Гури як у відборі м’яча, так і у передачах. Не кращим чином вони діяли і у підборах. А м’ячем потрібно дорожити… Тобто, на все це слід звертати увагу, на сам перед, самім футболістам і не тільки слухати тренерів, а і виконувати те, що вони від них вимагають. От тоді і буде успіх.

Цією грою ПФК «УкрАгроКом» завершив серію зборів. Тепер розпочалася підготовка безпосередньо до дербі ПФК «Олександрія» – ПФК «УкрАгроКом». Це буде 21-й тур чемпіонату FAVBET Ліга 1. Матч відбудеться у п’ятницю 28 березня на КСК «Ніка». Початок о 17.00 годині. Запрошуємо шанувальників футболу на цей цікавий поєдинок.

В’ячеслав Чебишев, заслужений тренер України, майстер спорту, керівник прес-центру ПФК «УкрАгроКом».