Патріотичний табір на базі ДЗОВ «Дружба»


21 серпня на базі дитячого оздоровчого табору «Дружба», розташованого в селі Войнівка Приютівської об’єднаної територіальної громади, відбулося урочисте відкриття військово-патріотичного спортивного табору для вихованців обласної федерації військово-спортивних багатоборств та обласного дитячого патріотичного об’єднання «Майбутнє України».

Привітати майбутніх захисників Вітчизни завітали Приютівський селищний голова Андрій Коломійцев, заступник голови Приютівської селищної ради Ірина Чемерис, голова олександрійської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану Євген Звєрєвщиков та інші поважні гості.
Протягом 10 днів 43 хлопця та 3 дівчини з Олександрії, Кропивницького, Знам’янки та Онуфрієвки будуть удосконалювати свої навички у прикладній фізичній, тактичній, вогневій та інженерно-саперній підготовках.
Після урочистого відкриття гості та чисельні батьки змогли оглянути житловий корпус і харчоблок та ознайомитись з умовами побуту та харчування спортсменів.
Для усіх присутніх були проведені відкриті тренування з основних дисциплін табору. Також свою майстерність продемонстрували вихованці «Школи розвідників».
Шановні гості з великою зацікавленістю ознайомилися з кожною локацією, переглядаючи показові виступи та слухаючи розповіді тренерів на учбових місцях.
А далі почалися спортивні будні. Боротьба, ударна підготовка, спортивні змагання на суші та на воді тактична підготовка з залученням клубу «Лазертаг» і просто відпочинок – все це чекає на наших спортсменів протягом найближчих десяти днів.
Керівництво клубу впевнено, що ця підготовка стане надійним фундаментом для вихованців ПСК «Захист» у майбутньому навчальному році, котрий розпочнеться з 1 вересня.
Тож бажаємо нашим спортсменам продуктивних тренувань і гарного відпочинку, чекаючи високих спортивних досягнень у наступному році!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022