Перемога педагогів-туристів міста Олександрія


24-26 вересня 2015 року у Маловисківському районі, Кіровоградської області, з метою пропагування здорового способу життя, формування знань, вмінь та навичок виживання в складних природних умовах, проводився туристсько-спортивний зліт серед працівників освіти області.

На змагання прибуло 14 команд з міст та районів Кіровоградської області.
За Програмою зльоту на змагання з виду «Туристське орієнтування», де за допомогою карти потрібно було знайти на місцевості контрольні пункти, наша команда зайняла 4 місце.

На дистанції «Крос похід», де також за допомогою карти треба було у лісовій місцевості треба було знайти контрольні пункти та подолати природні перешкоди, збірна команда педагогів нашого міста зайняла І місце.

Та на найвідповідальнішому виді змагань «Командна смуга перешкод» туристи-педагоги з Олександрії перевершили всіх туристів області та зайняли І місце.

В загальному заліку збірна команда міста у складі капітана команди Корнієнка Віктора Михайловича, вчителя біології НВК «ЗНЗ I-III ст. № 9-спец.школа», Татаріна Артема Вадимовича, вчителя фізичного виховання ЗНЗ № 2, Ломаки Олександра Миколайовича, вчителя хімії СЗНЗ № 4, Мажаєвої (Булашенко) Аліни Юріївни вчителя фізичного виховання ЗНЗ № 7, Совенка Володимира Анатолійовича, педагога-організатора, Мажаєва Андріана Юрійовича, керівника гуртка «Туристи-пішоходи» БДЮТ, зайняла ІІ місце, поступившись на два бали команді міста Кіровоград, яка мала більший рейтинг у конкурсній програмі.

Вітаємо наших учасників змагань з перемогою, бажаємо вдалих стартів та результативних фінішів у наступних змаганнях.
Слід відмітити, що участь команди стала можливою за підтримки начальника управління освіти, молоді та спорту В. Горенко та голови МК профспілки працівників освіти і науки В.Слети.

Керівник команди: заступник директора з НВР БДЮТ Мажаєв Ю.В.

Управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022