Перемога педагогів-туристів міста Олександрія


24-26 вересня 2015 року у Маловисківському районі, Кіровоградської області, з метою пропагування здорового способу життя, формування знань, вмінь та навичок виживання в складних природних умовах, проводився туристсько-спортивний зліт серед працівників освіти області.

На змагання прибуло 14 команд з міст та районів Кіровоградської області.
За Програмою зльоту на змагання з виду «Туристське орієнтування», де за допомогою карти потрібно було знайти на місцевості контрольні пункти, наша команда зайняла 4 місце.

На дистанції «Крос похід», де також за допомогою карти треба було у лісовій місцевості треба було знайти контрольні пункти та подолати природні перешкоди, збірна команда педагогів нашого міста зайняла І місце.

Та на найвідповідальнішому виді змагань «Командна смуга перешкод» туристи-педагоги з Олександрії перевершили всіх туристів області та зайняли І місце.

В загальному заліку збірна команда міста у складі капітана команди Корнієнка Віктора Михайловича, вчителя біології НВК «ЗНЗ I-III ст. № 9-спец.школа», Татаріна Артема Вадимовича, вчителя фізичного виховання ЗНЗ № 2, Ломаки Олександра Миколайовича, вчителя хімії СЗНЗ № 4, Мажаєвої (Булашенко) Аліни Юріївни вчителя фізичного виховання ЗНЗ № 7, Совенка Володимира Анатолійовича, педагога-організатора, Мажаєва Андріана Юрійовича, керівника гуртка «Туристи-пішоходи» БДЮТ, зайняла ІІ місце, поступившись на два бали команді міста Кіровоград, яка мала більший рейтинг у конкурсній програмі.

Вітаємо наших учасників змагань з перемогою, бажаємо вдалих стартів та результативних фінішів у наступних змаганнях.
Слід відмітити, що участь команди стала можливою за підтримки начальника управління освіти, молоді та спорту В. Горенко та голови МК профспілки працівників освіти і науки В.Слети.

Керівник команди: заступник директора з НВР БДЮТ Мажаєв Ю.В.

Управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2021