Перемога у Маріуполі

«Іллічівець» Маріуполь (U-19) – «Олександрія» (U-19) – 1:2 (0:2)

25.10.2015 р., 14-00, стадіон «Західний», Маріуполь, 400 глядачів, + 7С°, оцінка поля – 4

Арбітр – Мамчур В.В. (Миколаїв)

Асистенти арбітра – Український В.П. (Луганськ), Сукравцев В.О. (Бердянськ)

4-й арбітр – Бондаренко В.І (Маріуполь)

Спостерігач арбітражу – Кубяк Л.М. (Київська область)

«Іллічівець»: Лисюк, Могукало, Глоба – к/к, Петрик, Кузьменко, Денисов, Сірош, Ченгар (Дністрянський,46), Білокінь, Байдалук, Абрамов (Саловський, 73)

Запасні: Кушнарьов, Шуба, Чернов, Єрик

Ст. тренер – О.Волков

Олександрія»: Бубенцов, Векляк, Прокопчук – к/к, Шкіндер, Гаврушко, Гура, Бариляк, Сентябов, Єременко (Савошко, 63), Райлян, Лобода.

Запасні: Гаврусевич, Степаненко, Гришкін, Ткач, Зінатуллін, Максимець

Ст. тренер – С.Лактіонов

Попередження: Петрик (78), Байдалук (80)

Голи: Байдалук (57) – Райлян (4), Гура (18)

Гру 13 туру чемпіонату України з футболу U-19 олександрійці провели у Маріуполі. Обидві команди до звітної зустрічі знаходилися практично на дні турнірної таблиці. Нагадаю, що у чемпіонаті U-19 виступає не 14 учасників, як у чемпіонатах основного складу та дубля (U-21), а 16. Сюди додались ще саме «Іллічівець» з Маріуполя та «Скала» із Стрию. Так от, «Олександрія» була на 13 місці і мала 9 очок, а «Іллічівець» займав 15 сходинку з доробком у 6 балів. Самі розумієте, що у даному випадку коментарі зайві.

З перших хвилин двобою неозброєним оком було видно, що конструктивізму більше у діях гостей. Це факт. Варто відзначити, що відновився після серйозної травми Сергій Райлян, якого тренерський штаб олександрійців одразу заявив у стартовий склад. Нам залишалося лише надіятися на те, що довге лікування не завадить нашому талановитому форварду показати змістовну гру. Забігаючи наперед, відзначу, що Сергій виклався на всі сто і добре виконав свою місію у цьому поєдинку, забивши гол вже на 4-й хвилині матчу. А гольову передачу йому зробив не менш талановитий форвард Вадим Лобода. Вадиме і Сергію, та ви просто красені! Швидкий гол додав енергії і наснаги «трикольоровим». Піймавши кураж, вони продовжували атакувати і на 18-й хвилині вже знайомий нам Вадим Лобода зробив ідеальний пас на свого бойового друга Івана Гуру – сина відомого футболіста та тренера Юрія Гури – і Іван майстерно забив свій гол. Є 0:2! Треба додати, що і Вадик, і Ваня – вихованці олександрійського футболу і разом грають доволі давно. Тому і розуміють один одного, як то кажуть, з півслова, з півпогляду. Саме це і допомогло вказаному тандему «городян» подвоїти рахунок. Місцеві футболісти доклали максимум зусиль, щоби відігратися, та на перерву команди пішли при рахунку 0:2.

У другому таймі гра дещо вирівнялася і на 57-й хвилині Ігор Байдалук забиває гол у відповідь – 1:2. Та більше забитих м’ячів ми не побачили. Матч так і завершився з рахунком 1:2. Для юних футболістів ФК «Олександрія» це дуже важлива виїзна перемога, з якою ми їх і вітаємо!

У 14 турі наймолодший склад ФК «Олександрія» знову зіграє на виїзді у неділю 1 листопада 2015 року. Суперником буде «Металург» з Запоріжжя. Отже, друзі, тримайте кулаки за наших хлопців! Любіть футбол!