Перемоги туристів та краєзнавців


З 9 по 11 червня 2016 року у лісовому масиві поблизу с. Тарасівка, Новгородківського району, що на Кіровоградщині проходив 28 Чемпіонат області із спортивного туризму серед школярів і гуртківців позашкільних закладів та ХІІ обласний зліт юних туристів-краєзнавців.

Змагання юних туристів складалися з видів: «Особисто-командна смуга перешкод», де команда БДЮТ м. Олександрія зайняла І місце, «Крос-похід», де наша команда виборола ІІ місце та «Команда смуга перешкод», де нашій команді дісталося ІІІ місце.

В загальнокомандному заліку на 28 Чемпіонаті області із спортивного туризму серед школярів і гуртківців позашкільних закладів команда БДЮТ м. Олександрія (керівник команди Корнієнко Віктор Михайлович) зайняла ІІ місце в старшій віковій групі.

Зліт юних туристів-краєзнавців проходив на дистанції «Творчі майстерні», де юним туристам-краєзнавцям у творчих майстернях за напрямками: історичне краєзнавство; географічне краєзнавство; геологія; екологія; фольклор та етнографія; археологія потрібно було представити звіт про краєзнавчу діяльність, зазначити конкретні завдання певного напрямку краєзнавства, проблеми, над якими працюють діти, шляхи їх вирішення та захистити свої роботи. На цій дистанції команда краєзнавців з БДЮТ м. Олександрія зайняла ІІ місце.

За умовами проходження дистанції туристсько-краєзнавчого маршруту, команда краєзнавців повинна була пройти маршрут по закритій пересіченій місцевості, знайти краєзнавчі залікові станції, виконати краєзнавчі завдання, що розміщені на контрольних пунктах (КП) та подолати етапи туристських перешкод. Тут наша команда виборола І місце і в загальному заліку на ХІІ обласному зльоті юних туристів-краєзнавців наша команда (керівник Попова Олена Дмитрівна) посіла І призове місце.

Вітаємо учасників та керівників команд з перемогами та бажаємо подальших вдалих виступів на змаганнях.

Управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022