Першість області з футболу

11 червня відбувся останній тур Першості Кіровоградської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд ДЮСШ та ДЮФК Кіровоградської області 2016-2017 року ІІ — ї групи. В змаганнях приймали участь 5 команд у двох вікових групах 2002-2003 та 2004-2005 р.р.н.

Суперниками ДЮСШ «Колос» були команди ДЮСШ смт. Новоукраїнка, ДЮСШ м. Долинська, ДЮСШ «Чемпіон» смт. Бобринець та «Колос-Водник» Кіровоградський район. Збірні команди юнаків ДЮСШ «Колос» були представлені гравцями відділень с. Головківка, с. Войнівка, смт. Приютівка, смт. Нова Прага, с. Новоселівка та с. Косівка
Старша вікова група ДЮСШ «Колос» з першого туру очолили турнірну таблицю, але на превеликий жаль дві гри на виїзді були не вдалими, програші командам ДЮСШ м. Долинська та ДЮСШ «Колос-Водник», відсунули їх на другу сходинку турнірної таблиці. Боротьба тривала до останнього туру Першості коли в очному протистоянні зійшлися наші юнаки та команда ДЮСШ «Колос-Водник». З перших хвилин матчу, вихованці ДЮСШ «Колос заволоділи ініціативою. Влучним ударом відкрили рахунок в матчі, але дві помилки олександрійського голкіпера призвели до 2 пропущених голів. Перший тайм закінчився з рахунком 1-2 на користь Кіровоградців. В другому таймі невдала дія захисника призвела до призначення пенальті так рахунок став 1 — 3 на користь кіровоградських футболістів. Всі спроби відігратися були марними так олександрійські футболісти зайняли 2 місце в Першості Кіровоградської області. Спортсмени молодшої вікової групи на превеликий жаль провалили змагання і завершили Першість на 5 місці турнірної таблиці. Для деяких юнаків це був перший досвід участі в обласних змаганнях, тому хотілося побажати їм рухатися тільки вперед, не засмучуватися бо без поразок не буває перемог, і в наступному сезоні гідно представляти Олександрійський район на змаганнях різного рівня. Старшій віковій групі 2002/2003р.н. хотілося побажати не зупинятися на досягнутому і в наступному сезоні здобути золоті нагороди Першості Кіровоградської області.