Першість з настільного тенісу

настольный тенис Александрия
В останній день осені, 30 листопада, в Олександрійському колегіумі вперше відбулася Особиста першість з настільного тенісу. Ці змагання були присвячені Дню визволення Олександрії від німецьких загарбників.

Змагалися в особистій першості з настільного тенісу учні з п’яти сільських та семи міських загальноосвітніх навчальних закладів. Всього у змаганнях брало участь 34 юних спортсмена, 20 хлопців та 14 дівчат.

Відтепер не тільки учні Олександрійського колегіуму та їх батьки, а й усі охочі можуть грати у настільний теніс. Планується на базі колегіуму організувати клуб настільного тенісу. Основною метою цього клубу буде підвищення майстерності у юних тенісистів, аби вони могли брати участь у обласних та всеукраїнських змаганнях і гідно представляти наше місто.

Особиста першість з настільного тенісу тривала близько трьох годин. І серед учасників обох статей було визначено по чотири переможця.

Серед юнаків призові місця розподілилися так: І місце – Сергій Білозор (с. Олександрівка), ІІ місце – Андрій Періг (с. Олександрівка), ІІІ місце — Артем Запарій (Олександрійська гімназія-інтернат), IV місце – Сергій Присяжний (с. Добра Надія).

Серед дівчат призові місця розподілилися так: І місце – Тетяна Бабич (с. Олександрівка), ІІ місце – Катерина Лещенко (Олександрійський колегіум), ІІІ місце – Анастасія Губа (Олександрійська школа-інтернат), IV – Тетяна Гажала (с. Олександрівка).

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022