Олександрія розгромла молодіжку Севастополя

футбол пфк александрия севастополь
ФК «Севастополь»(U – 21) — ПФК «Олександрія» — 2:8 (2:2)
01.02.2014р., 12 – 00, с. Нижня Кутузовка, стадіон СК «Крим» (поле зі штучним покриттям) , -2, 40 глядачів

ФК «Севастополь»: Харін (Панченко ,46), Дударенко (Бурий, 46), Колесник (Євдокімов,46), Панченко (Челядник, 46), Булий (Лавриненко, 46), Жикол (Ківа Є. 66), Кухарук (Брижчук, 32), Дорошенко (Білоус, 61), КіваА. – к/к, (Цепа, 78), Кухарський, Тудаков (Кухарук,61).

Старший тренер: Олексій Грачов
ПФК «Олександрія»:
1 –й тайм: Зарубін (Леванідов, 30), Микицей, Імереков, Шендрік, Сухоцький, Запорожан – к/к, Грицук, Чорній, Голенков, І.Іващенко, Полярус.
2 –й тайм: Леванідов (Рудик, 60), Бичков, Басов, Банада (Антонов, 69), Старенький, Озарків, Зейналов, Гуськов, Коломоєць, Кіча, Локтіонов.
Гол.тренер – В.Шаран
Голи: С.Микицей(31), І.Іващенко (33), Ю.Коломоєць (54, 86), Р.Локтіонов (60, 65, 75), Р.Зейналов (78) – Ківа А.(16, 42 – пенальті).
В останньому матчі ялтинського навчально – тренувального збору ПФК «Олександрія» з рахунком 8:2 розгромила молодіжний склад ФК «Севастополь».
Головний тренер ПФК «Олександрія» В.Шаран так прокоментував цей матч:
— Найголовніше те, що ми зіграли цей матч, тому що із-за непогоди, що зараз в Криму,питання «Чи відбудеться гра?» висіло в повітрі. Тому нам було запропоновано провести цей спаринг в с.Нижня Кутузовка на полі зі штучним покриттям стадіону СК «Крим», хоча там також засніжене поле, але значно кращі умови. В першому таймі футболісти зіграли не погано, але я залишився незадоволеним їх діями, тому в перерві відбулася «чоловіча» розмова. Можна сказати, що мотиваційний рівень був достатньо низький і відчувалося, що хлопці вже хочуть додому, дещо втомилися та й погода не досить сприятлива. Найбільше я задоволений діями наших нападників, нарешті їх прорвало, тому до них в мене претензій немає. В цьому матчі ми дали можливість зіграти по тайму всім футболістам, які були на зборах. Перебувати в Ялті нам залишилося два дні, спарингів більше не буде, травмованих та хворих в команді немає. Думаю з хорошим настроєм приїдемо додому і будемо готуватися до наступного навчально – тренувального збору, як ми вже анонсували, відбудеться в Туреччині.

ІАЦ ПФК «Олександрія»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022