Головний арбітр — Дмитро Кривушкін (Харків)

Асистенти арбітра — Олег Дробітько (Полтава), Денис Марченко (Чернігів)

Спостерігач арбітражу — Вадим Шевченко (Київська обл.)

ПФК «Суми»: Важинський, Радченко, Медведєв, Котелюх – к/к, Западня, Ігнатенко, Піднебенной (О.Ярошенко, 90+1), Лебеденко, Швець (Єрмаченко, 60), Богачов, Гребенюк (Брікнер, 85).

Запасні: Литвиненко, Бугайов, Кравченко, Сидоренко.

ФК «Олександрія»: Новак, Микицей, Шендрік, Басов, Сухоцький, Банада, Чепурненко (Степанюк, 76), Чорній, Голенков (Бідловський, 71), Грицук – к/к (Леонов, 87), Пономар (Іващенко, 85).

Запасні: Леванідов, Ломко, Мягков,.

Гол.тренер – Володимир Шаран

Попередження: Піднебенной (73) – Є.Чепурненко (42), Грицук (81).

Гол – С.Басов (90+3).

Перед цією грою в дуже непростій ситуації опинилася «Олександрія». Серйозного ушкодження в минулому турі в Охтирці зазнав капітан команди Андрій Запорожан, травмувався центральний захисник Максим Імереков, а напередодні гри отримав мікротравму Руслан Степанюк. До того ж в заявочний список не потрапили Сергій Старенький та Юрій Коломоєць. І якщо розглядати взаємини між командами, то вони перед звітним матчем були не на користь команди В.Шарана. «Олександрія» в останніх п’яти виїздних матчах не відчувала радості перемог. Натомість сумчани в 6-ти домашніх зустрічах жодного разу не програли. Та не зважаючи на всі ці чинники, головний тренер «Олександрії» налаштовував своїх підопічних тільки на перемогу.

Тільки-но розпочався матч, як господарі поля заробили право на стандарт біля воріт суперника, але на щастя, для гостей О.Ігнатенко пробив у стінку. Надалі ж олександрійці взяли гру під свій контроль і згодом небезпечно виконали кутовий з лівого флангу. З великими потугами захисникам вдалося ліквідувати загрозу біля власних воріт. Використовуючи пресинг, трьохкольорові швидко переходили від оборони до атаки. В.Грицук пройшов правим флангом, зробив націлену передачу на А.Голенкова, але Антон не зміг зачепитися за м’яч і втратив нагоду для взяття воріт. Ближче до середини першого тайму головним чином боротьба точилася в центрі поля, практично без небезпечних моментів біля воріт обох суперників. Поодинокі атаки наших земляків ліквідовувалися захисними редутами господарів поля. Перший по справжньому небезпечний момент олександрійці створили на 36-й хвилині матчу. В.Пономар отримав передачу і пробив низом з-за меж штрафного майданчика, але м’яч пройшовся біля дальньої стійки. Справжній гольовий момент олександрійці створили вже на доданій хвилині до основного часу першого тайму. Є.Чепурненко потужним ударом метрів з 20-ти влучив у стійку, а з другої спроби А.Чорній, обігравши захисника, пробив, але дещо вище воріт. За хвилину можливість відзначитися мав В.Пономар, але голкіпер господарів поля виявився справнішим. Якщо підсумувати дії супеників в першому таймі, то слід сказати, що олександрійці створили більше небезпечних моментів, краще контролювали м’яч, і лише технічні помилки не дозволяли нашим землякам вийти вперед.

Другий тайм розпочався з масованих атак «Олександрії», які значно прискорили темп. Стовідсоткову нагоду відкрити рахунок в матчі змарнував С.Басов. Знаходячись у вигідній позиції, він пробив сильно, але після його удару м’яч влучив в ноги воротаря господарів поля. За кілька хвилин олександрійці мали ще одну нагоду для взяття воріт після атаки з лівого флангу. В.Пономар, маючи вигідну позицію для удару, віддав передачу вздовж воріт, але на неї ніхто не відгукнувся. На 65-й хвилині олександрійці заробили право на пробиття стандарту. Після удару Є.Чепурненка по центру, голкіпер без труднощів заволодів м’ячем. За декілька хвилин майже впритул головою пробив В.Пономар, але Я.Важинський правильно обравши позицію, ліквідував загрозу. Під завісу основного часу героєм матчу міг стати Д.Леонов, який щойно вийшов на заміну. Після скидки А.Чорнія, Дмитро пробив по воротах, але його удар прийняла на себе перекладина.

Але справжнім героєм матчу став центральний захисник С.Басов, який на 3-й доданій арбітром до основного часу хвилині після подачі з кутового, відправив м’яч в сітку воріт — 0:1.

Вважаємо, що ця перемога олександрійців цілком заслужена. Всі футболісти, без винятку, зробили за для цієї перемоги все, що від них залежало. Як то кажуть: «виклалися на всі сто!». Таким чином наші земляки розвіяли міф про сумні традиції. Нагадаємо, що матч 20-го туру відбудеться 4-го квітня на стадіоні «Ніка». Початок зустрічі о 17-00. Наші земляки прийматимуть криворізький «Гірник». Вхід вільний.