Підсумки навчального року від «Захисту»


Кожен спортсмен, який тренується в патріотично-спортивному клубі «Захист», по закінченню навчального року повинен отримати заслуговувані результати. За участь у змаганнях – спортивні розряди та здати іспити по технічній поясовій атестації.

Так, згідно календарного плану спільних заходів між ПСК «Захист» та відокремленим підрозділом «Всеукраїнської федерації військово-спортивних багатоборств» у Кіровоградській області, 09 червня відбулася технічна поясова атестація з розділу «Бойове двоборство». В атестації прийняли участь біля 100 вихованців клубу «Захист». Спортсмени атестувалися починаючи з першого учнівського ступеню (білий пояс 1 ступеню) та і на інструкторську ступінь (коричневий пояс 1 ступеню).
Атестаційною комісією було започатковані номінації за кращу техніку при здачі заліків. Серед учнівської ступені початкового рівня номінацію отримав Максим Москаленко, а серед учнівської ступені середнього рівня номінацію отримав Максим Деревянко.
Тренерський склад виконав плідну підготовчу роботу і виставив на атестацію тільки підготовлених спортсменів. Керівництво клубу задоволене результатами атестації і сподівається в подальшому збільшувати кількість добре підготовлених спортсменів. ?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022