Підсумкові змагання від «Захисту»


В олександрійському патріотично-спортивному клубі «Захист» вже стало доброю традицією по завершенні навчального року проводити підсумкові змагання з військово-спортивного багатоборства.
Цей рік не став виключенням і 11 та 12 травня в нашому місті відбулися змагання в форматі «два в одному». Одночасно проходив чемпіонат Кіровоградської області серед новачків та відкрита першість міста у розділі «Бойове двоєборство».

Основною метою цих змагань була перевірка рівня моральної та фізичної підготовки спортсменів, які найближчим часом поповнять лави збірної команди нашого міста на обласних змаганнях, участь та перемоги в яких дають можливість брати участь у Всеукраїнських та міжнародних турнірах.
До Олександрії завітали представники м. Благовіщенське, Онуфрієвки та Дніпра. Загальна кількість учасників склала 108 спортсменів, з яких 7 дівчата.
Ще одним, великим плюсом даних змагань стала підготовка суддів до подальших, більш серйозних турнирів. Судді, що мали суддівську категорію отримали цінну практику, а судді-стажисти мали можливість вперше судити реальні поєдинки на змаганнях. За підсумками семінару та здачі заліків по суддівству, категорію «Юний суддя зі спорту» отримало 11 чоловік, а Дар’я Ярошевська та Віталій Тиква підвищили свою категорію до «Суддя другої категорії».
В цілому змагання відбулися організовано, в теплій дружній атмосфері, а найголовніше – без травм.
Керівництво обласної федерації військово-спортивного багатоборства, тренерський склад та вихованці ПСК «Захист» висловлюють велику подяку керівнику управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради Вікторії Чернецькій та директору ДЮСШ № 2 Віталію Флорі за допомогу в організації та проведенні даних змагань.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022