Післяматчева прес-конференція Володимира Шарана


Післяматчева прес-конференція головного тренера «Олександрії» Володимира Шарана.

— Цікаво було сьогодні подивитися на нашу команду за умови, коли завдання на весняну частину сезону вже виконано. Перед нами стояло завдання посісти сьоме місце. Ми виконали його. Цікаво було подивитися на хлопців у ділі, коли вони більш розкуто грають, і не переживають за результат. Гра мені сподобалася, проте був один відрізок у першому таймі, по якому є претензії до футболістів. В цілому ж, ми заслужено перемогли «Сталь».

— І все-таки сьогодні тягар відповідальності на вашу команду не тиснув або вдалося достукатися до футболістів?

— Протягом усього тренувального тижневого циклу ми акцентували увагу хлопців на те, що потрібно залишатися професіоналами, що у нас хороша команда і необхідно грати до кінця. Тому, що за це ми отримуємо гроші. І ми дуже вдячні нашому президенту за те, що він не скасував премію за підсумками цього поєдинку, хоча ця гра вже нічого не вирішувала. Гравці про це знали перед матчем і навіть якби премії не було, вони б все одно вийшли і зіграли. Тому що вони хороші професіонали своєї справи. І за це я їм вдячний. Адже бувають такі матчі, коли виходять і просто відбувають номер, ходять пішки. Але сьогодні я дійсно побачив, що ми хотіли перемогти.

— Які плани на наступний сезон?

— У найближчий вівторок або в середу у мене буде зустріч з президентом, і тоді-то ми й дізнаємося всі думки нашого президента щодо подальшого майбутнього. Тому що у багатьох закінчуються контракти.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022