Представляємо чергового новачка команди — Олександр Іващенко

пфк александрия александр иващенко
Ще одним новобранцем ПФК «Олександрія» став нападаючий Олександр Іващенко.

Народився 19 лютого 1985 року.

— Олександре, як почав займатися футболом?

— Футболом почав займатись в динамівській школі із 7-ми років. Навчаючись там 10 років, я опинився в київській «Оболоні», а звідти прямим трампліном потрапив до «Кривбасу». Останній клуб – «Оболонь-Бровар».

— Як прийняв звістку від ПФК «Олександрія»?

— Було декілька пропозицій. Навіть запрошували за кордон, але я вважаю, що краще залишитись вдома на Батьківщині. Мені зателефонував В.Шаран і запросив мене на збори до Ялти. Мені було дуже приємно і я вирішив випробувати свої сили.

— Твій брат в свій час також грав у ПФК «Олександрія». З братом радився з приводу вибору нової команди?

— Брат завжди бажає мені кращого і завжди мене підтримує. Ми говорили з ним и і вважаємо, що ПФК «Олександрія» — це найкраща альтернатива для прогресу.

— Що ти вважаєш своїм «джокером» у грі?

— Я думаю, що про це краще знає тренер. Він мене запросив, а значить він бачить в мені якісь якості, що потрібні команді. Я як кожен футболіст маю плюси і недоліки, але хай про них говорить тренер.

— Ти в команді вже півтора місяці, але ще і дня не був в Олександрії. Тобі щось відомо про інфраструктуру, умови та про саме місто?

— Всю інформацію я отримую від хлопців по команді. Так, мені ще не доводилось перебувати в Олександрії в якості футболіста цього клубу, але мені доводилось грати на КСК «Ніка» ще за «Кривбас» і можу сказати, що в мене приємні спогади від побаченого.

— Під яким номером будеш грати у нашому клубі?

— Я обрав 11 номер.

ІАЦ ПФК «Олександрія»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022