Представляємо новачка команди — Сергій Чеботаєв


З новачком ФК «Олександрія» Сергієм Чеботаєвим поспілкувався представник клубної прес – служби.

— Розкажи трохи про себе.

— Народився в м.Запоріжжя. Перші футбольні кроки починав робити у дитячій школі «Динамо» (Запоріжжя). Першим тренером був мій батько Євген Іванович Чеботаєв, у минулому захисник місцевого «Торпедо». Випускався я в Академії донецького «Шахтаря». Моєю першою професіональною командою була луцька «Волинь». Потім, вважаю, 4,5 хороших року провів в алчевській «Сталі». Після цього були в моїй кар’єрі ФК «Полтава» (Полтава) і «Гірник-Спорт» (Комсомольськ), з якого і перейшов в «Олександрію».

— Як прийняв звістку, що тобою цікавиться «Олександрія»?

— Агент запропонував мою кандидатуру Володимиру Богдановичу Шарану, який знав мої можливості за виступів в першій лізі. Надійшла пропозиція приїхати на перегляд, тому я без вагань її прийняв.

— Останнім клубом був «Гірник – Спорт». Тобі вже довелось грати проти колишньої команди в товариській зустрічі. Порівняй матчі за «Олександрію» і проти неї, коли грали в чемпіонаті.

— На мій погляд, порівнювати офіційний і товариський матчі не варто,та й, напевно, це буде не правильно. У цих іграх ставляться різні завдання, зовсім інше напруження.

— З містом вже ознайомився?

— За зборами ніколи було, але в мене все ще попереду.

— Під яким номером будеш грати в чемпіонаті?

— Вибрав 25 ігровий номер. Чому? Два і п’ять в сумі дають 7,а я народився 7 березня. Ось і весь секрет (авт. — посміхається).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022