Пригоди скаутів: змагання і похід


21 квітня 2017 року практично вся «Школа розвідників» — 15 чоловік здійснила виїзд у м. Знамянку (не було тільки тих, хто ще не підріс для такого виїзду). Для старших скаутів (вже студентів) і молодших метою поїздки був похід на 3 дня по Чорному лісі, а для середніх – участь у змаганнях по військово-спортивному багатоборству.

Цього року змагання мали статус вже не обласних, а Центрального регіону – було 27 команд з Кіровоградської та сусідних областей. Звичайно не маючи дороговартісної матеріальнї бази (учбового та страйкбольного АК) команда «Школи розвідників не могла претендувати на високі командні місця, але те, що в наших силах – це спортивне метання ножів та метання гранати-скаути показали гарні результати. Для підготовки до змагань був зроблений тир та з полоси металу виготовлені метальні ножі. Тож досвід та наполегливість і вдала конструкція ножів дали бажаний результат – скаути зайняли 1 командне місце по метанню ножів. Особливо відзначився скаут Крячко Ростислав – ні одного промаху. Але таких майстрів метання виявилось іще два. Довелося Ростиславу знову виходити на старт і знову ні разу не схибив. Тож звання Чемпіона Центрального регіону по спортивному метанню ножів дісталося йому. А в загальному заліку команда «Школи розвідників» зайняла 9 командне місце. Мріємо про власну матеріальну базу та місцеві змагання, і не тільки мріємо, а діємо – цього року започаткували серію змагань «Пластунські ігри», які включають елементи спортивного туризму та військово–спортивного багатоборства. Про це буде в наступній публікації.
Після змагань скаути відправились у похід, який для молодших скаутів був справжнім випробуванням(все що їх учили протягом року по туризму, вони пройшли на практиці). Але «замануха» була надто цікава, щоб не здатися і дійти до кінця. Це нічна раколовля на першій стоянці і пошук бобрів на другій стоянці. Скаути відвідують кожної весни Чорноліське болото(озеро Берестяне) починаючи з 2008 року. А два роки тому були вражені поваленням болотяних берізок. Спочатку думали, що це якісь хулігани натворили, а потім коли знайшли акуратно обточені цурпалки то зрозуміли, що це могли зробити тільки бобри. Минулого року ми не заходили на болото – наш маршрут був на північ до партизанської бази. А цього року маршрут походу був спланований на залік 3 юнацького розряду (30 км за 3 дні) з заходом на болото. Тож останнього дня походу детально обслідували острівець з берізками і знайшли боброву хатинку висотою понад 2 метра , яку бобри зложили за час нашої відсутності та їхньої присутності на Чорноліському болоті. Отже молодші скаути Машуровський Богдан, Макаренко Марк, Крупський Кіріл та Мурчик Дмитро крім сувенірів у вигляді цурпалок «зубної роботи чорноліських бобрів» отримали досвід багатоденного походу та 3 юнацький розряд по спортивному туризму. Цей похід відбувся завдяки допомозі депутата Олександрійської міської ради Моцного Є.С., яким був організований безплатний проїзд скаутів до Знамянки і назад.
Голова ГО «ДФСК «Школа розвідників» Ковтко А.О.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022