Принци Персії!


11-13 червня 2018 року у столиці Ісламської Республіки Іран, місті Тегерані відбувся Міжнародний чемпіонат федерації «Золотий пояс бойових мистецтв СHI-1».
У змаганнях брали участь національні збірні команди Грузії, Йорданії, Азербайджану, Казахстану, Вірменії, Іраку, Пакістану, Афганістану, Ірану.
Загальна кількість учасників склала біля 300 осіб.

Делегацію з України на цих змаганнях представляли вихованці патріотично-спортивного клубу «Захист» Нікіта Більчич та Олексій Рижов під керівництвом Голови Кіровоградської обласної федерації військово-спортивних багатоборств, президента ПСК «Захист» Андрія Ярошевського.
Наші спортсмени, маючи великий досвід виступу на змаганнях різного рівня успішно виступили у своїх версіях, провели по чотири поєдинки та посіли перші місця.
Олексій Рижов виступав у версії Семі-контакт 12-14 років до 52 кг. Всі поєдинки провів впевнено контролюючи їх хід. Найважчим був фінальний поєдинок, по ходу якого Олексій поступався супернику, але зміг зібратися та провести ряд ефективних комбінацій які привели до не змозі противника продовжувати поєдинок і отримав дострокову перемогу.
Нікіта Більчич виступав у версії Лоу-кік 15-17 років до 60 кг. Кожен поєдинок був дуже складним, адже суперники були доросліше та вище за Нікіту але це не зашкодило йому довести свою перевагу, в кожному поєдинку відправляючи суперника в нокдаун.
У вільний від змагань час наші хлопці ознайомилися з пам’ятками міста Тегеран, відвідали місцевий ринок, мечеть та палац останнього шаху Ірану Мохаммед Реза? Пехлеви?.
Вітаємо наших чемпіонів та бажаємо в подальшому лише примножувати спортивний досвід та кількість перемог на міжнародній арені!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022