Проект “Fair Play-Чесна Гра”

спорт александрия
З 07 по 09 жовтня 2013 року учні 8-А классу НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №19-ДНЗ «Лісова казка» разом з учителем фізкультури Хітріч Іриною Володимирівною взяли участь у завершальних заняттях проекту “Fair Play-Чесна Гра”. Це проект для підлітків і молоді, що впроваджується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) по всій Україні з 2011р.

НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №19-ДНЗ «Лісова казка» розпочав участь у проекті в червні 2013 року під час роботи пришкільного табору відпочинку «Дружба». Учасники – дівчата та хлопці 8-А класу, віком від 12 до 14 років. Мета впровадження проекту – здорове майбутнє молодих українців.

Принципи запровадження проекту – взаємоповага, командний дух, відповідальність і чесність у житті та на полі.

Заняття у рамках проекту “Fair Play-Чесна Гра” спрямовані на популяризацію здорового способу життя та відповідальної поведінки, розвиток життєвих навичок молоді та запобігання поширенню ВІЛ/СНІДу за допомогою футболу, спортивних ігор, футбольних змагань у поєднанні з вивченням базових засад профілактики ВІЛ/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань. На початку та наприкінці занять школярі дали відповіді на запитання анкет, аналіз яких дадуть змогу визначити ефективність проведених заходів. Та гарний настрій, заряд позитивних емоцій, цікаві спортивні ігри й інтерактивні вправи, нові знання вже стали для наших учнів важливою подією шкільного життя. Крім того, отримані подарунки для закладу (футбольні м’ячі та спорядження, форма для команди) додали приємних вражень від участі у проекті.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022