Районні змагання присвячені 22-й річниці незалежності України

Спорт Александрия футбол волейбол
24 серпня 2013 року за ініціативи відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та дирекції Олександрійської ДЮСШ №2 відбулися районні змагання присвячені 22-й річниці незалежності України. Перед початком змагань під час урочистого відкриття всіх учасників щиро привітала та побажала гарних результатів і перемоги, заступник голови Олександрійської райдержадміністрації Ольга АНІСІМОВА-ШИЛО. Змагання відбувались з міні–футболу та волейболу.

Змаганнях з міні–футболу відбувались за коловою системою в Користівській ЗШ І – ІІІ ст. У змаганнях прийняло участь 6 команд: ФК «Комінтерн», ФК «Сатурн» (с. Червона Кам’янка), ФК «Андріївка», ФК «Олімпік» (с. Добра Надія), ФК «Користівка» та ФК «Куколівка». Місця розподілились таким чином: ІІІ місце посіла команда ФК «Користівка», ІІ місце – ФК «Комінтерн» та переможцями змагань стала команда ФК «Олімпік» (с. Добра Надія).

В змаганнях з волейболу відбувались в Олександрійській ДЮСШ №2 за коловою системою. В змаганнях прийняло участь 5 команд: команда з м. Олександрії, команда «УкрАгроКом», команда сел. Нова Прага, команда с. Олександрівка і команда з м. Знам’янки. Місця розподілились таким чином: ІІІ місце посіла команда з м. Олександрії, ІІ місце – команда з м. Знам’янки та переможцями змагань стала команда з с. Олександрівки.

Переможці змагань були нагороджені грамотами та цінними подарунками Олександрійської райдержадміністрації.
порт Александрия футбол волейбол
порт Александрия футбол волейбол
Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022