Районні змагання присвячені 22-й річниці незалежності України

Спорт Александрия футбол волейбол
24 серпня 2013 року за ініціативи відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та дирекції Олександрійської ДЮСШ №2 відбулися районні змагання присвячені 22-й річниці незалежності України. Перед початком змагань під час урочистого відкриття всіх учасників щиро привітала та побажала гарних результатів і перемоги, заступник голови Олександрійської райдержадміністрації Ольга АНІСІМОВА-ШИЛО. Змагання відбувались з міні–футболу та волейболу.

Змаганнях з міні–футболу відбувались за коловою системою в Користівській ЗШ І – ІІІ ст. У змаганнях прийняло участь 6 команд: ФК «Комінтерн», ФК «Сатурн» (с. Червона Кам’янка), ФК «Андріївка», ФК «Олімпік» (с. Добра Надія), ФК «Користівка» та ФК «Куколівка». Місця розподілились таким чином: ІІІ місце посіла команда ФК «Користівка», ІІ місце – ФК «Комінтерн» та переможцями змагань стала команда ФК «Олімпік» (с. Добра Надія).

В змаганнях з волейболу відбувались в Олександрійській ДЮСШ №2 за коловою системою. В змаганнях прийняло участь 5 команд: команда з м. Олександрії, команда «УкрАгроКом», команда сел. Нова Прага, команда с. Олександрівка і команда з м. Знам’янки. Місця розподілились таким чином: ІІІ місце посіла команда з м. Олександрії, ІІ місце – команда з м. Знам’янки та переможцями змагань стала команда з с. Олександрівки.

Переможці змагань були нагороджені грамотами та цінними подарунками Олександрійської райдержадміністрації.
порт Александрия футбол волейбол
порт Александрия футбол волейбол
Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022