Результати Чемпіонатів України з карате


21-22 листопада в м. Олексанрії відбулися одразу два чемпіонати України з кіокушинкай карате: в розділі «ката» серед молодших юнаків і молодших дівчат 2000-2005 р. н. та в розділах «ката» і «куміте» серед юніорів та юніорок 1996-1997 р.н..

Вже вдруге проходять в нашому місті змагання такого рівня з карате кіокушинкай, вперше в позаминулому році. В чемпіонаті прийняли участь 134 спортсмени з 10 областей та м. Києва.

Відповідальність за проведення змагання знову покладалась на СК «Спарта-17»-ДЮСШ №2, головний суддя змагань – Сергій Слинько, відповідальний секретар – Олександр Михайлик. Змагання відбувалися в спортивному залі ДЮСШ №2, директором якої є Флоря Віталій Вікторович. За регламентом, команда, яка проводить змагання, має можливість виставити для участі збільшений склад команди. Завдяки цьому, команда Кіровоградської області була найбільшою. До складу команди Кіровоградської області з 41 споротсмена, від СК «Спарта-17»-ДЮСШ №2 увійшли 28 юних каратистів: Дар’я Лагно, Світлана Лагно, Михайло Бондаренко, Максим Здоровенко, Анастасія Покотило, Дар’я Чернишенко, Владислав Косенко, Віталій Нечипоренко, Максим Корнєв, Ярослав Рескаленко, Марина Дуднік, Софія Ткаченко, Аліса Шмакова, , Марія Нізола, Артем Нєлєпа, Дмитро Волотковський, Євген Рожков, Ілля Савінцев, Олександра Ліонова, Дар’я Дегтяр, Єгор Луцив, Олег Бурковський, Максим Томаровщенко, Богдан Олійник, Роман Ружич, Дарина Карталиш, Дар’я Поляніна, Михайло Слинько.
В якості рефері змагання обслуговував суддя національної категорії Денис Павліченко, в якості бокових суддів виступили Микола Бондаренко, володар чорного поясу першого ступеня, який зараз навчається в м. Дніпропетровську та один з тренерів СК «Спарта-17» Андрій Томаровщенко, який проводить тренування в спортивному залі приміщення сільради с. Приютівка.
Команда Кіровоградської області за попередніми підрахунками посіла друге місце після Львівської області серед молодших юнаків та дівчат і серед юніорів та юніорок у розділі «ката» (формальні вправи), проте в розділі «куміте» (двобої) команда нашої області посіла перше місце.

Від СК «Спарта-17»-ДЮСШ №2 для збірної області залікові бали принесли такі спортсмени:

за четверте місце:
Марина Дуднік в розділі «ката», Дар’я Поляніна в розділі «ката», Анастасія Покотило в розділі «ката», в розділі «куміте» Максим Здоровенко;

за друге місце:
Світлана Лагно в розділі «ката», Терновський Андрій в розділі «куміте», Софія Ткаченко в розділі «ката»;

ЧЕМПІОНАМИ УКРАЇНИ – 2014 стали:
в розділі «ката»: Михайло Слинько і Дар’я Лагно
в розділі «куміте»: Світлана Лагно і Анастасія Покотило.
Також звання ЧЕМПІОНА УКРАЇНИ в розділах «ката» і «куміте» здобув Максим Слинько, який зараз навчається і тренується у м. Львові. Бали, які здобув Максим поділені порівну між Львівською та Кіровоградською областями.

Для Світлани і Максима це були останні змагання серед юніорів, обоє ставали Чемпіонами України більше 10 раз і принесли команді Україні по чотири медалі з чемпіонатів Європи, починаючи з 2011 року.
Зі словами привітання та поздоровлення виступили: начальник управління молоді та спорту Кіровоградської ОДА Колодяжний Сергій Олександрович; депутат Олександрійської міської ради 4-6 скликання, директор ДЮСШ №2 Флоря Віталій Вікторович; президент Кіровоградської обласної федерації кіокушинкай карате, голова осередку олімпійського комітету Кіровоградської області Кузьмін Олександр Васильович, який вручив тренерам області подарунки високої якості у вигляді методичної та пізнавальної літератури.
Слова вдячності від організаторів змагань адресуються людям, підтримка яких надала можливість частково профінансувати цей важливий для міста і області захід. В першу чергу, за вагомий внесок у розвиток кіокушинкай карате в м. Олександрії та багаторічну підтримку СК «Спарта-17» дякуємо Кузьменку Сергію Анатолійовичу – губернатору Кіровоградської області та керівникам фірми «АГРОСВІТ» Тетяні Олександрівні і Віктору Олексійовичу Недобиткіним. Також підтримали цей чемпіонат Віряскіна Світлана Миколаївна, Дожджаннік Володимир Васильович та Жосан Роман Олександрович.
Окремої подяки заслуговує колектив СК «Спарта-17», який складається зі спортсменів та їх батьків, випускників клубу, тренерів, які безпосередньо приймали участь у підготовці і проведенні цих змагань.
Хоча місто Олександрія невелике і багато спортсменів не знали, де воно знаходиться на карті України, але чемпіонати пройшли на високому рівні. Знову чітко був дотриманий регламент змагань (що на більшості змагань не виконується), а нагороди приємно здивували як спортсменів так і їх тренерів (порівняно з останніми чемпіонатами України в м. Львові і м. Вінниці). Чемпіони та призери були нагороджені гарними кубками, медалями та дипломами, отримали також медалі спортсмени, які посіли четверті місця, особливими призами були відзначені троє спортсменів з Полтавської, Львівської та Донецької областей, для суддів і представників команд в перерві був накритий обід.
Команду СК «Спарта-17»-ДЮСШ №2 підготували майстер спорту України, володар чорного поясу третього ступеня, головний тренер юніорської збірної України Сергій Слинько, майстер спорту України, володар чорного поясу першого ступеня Олександр Михайлик та Андрій Томаровщенко, які тренують в ОНВК (ЗНЗ №17), ЗНЗ №6 відповідно та с. Приютівка відповідно.

1 Comment

Add a Comment
  1. Молодцы ребята, так держать! Ос!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022