Результати ГО «Сильна Олександрійщина» в двох чемпіонатах


Шановні спортсмени, спішу вам повідомити, що буквально вчора закінчились чемпіонат України з армліфтингу та суперкубок України з багатоповторного жиму, в яких приймали участь спортсмени нашої організації.

В підсумку в двох чемпіонатах у нас такі результати: Ющук Олексій посів друге місце у вправі роллінг тандер, підтвердив звання МСМК та виконав норматив МС з тяги аполлон акселю, Ткач Сергій виконав норматив МСМК з тяги аполлон акселю та посів друге місце в багатоповторному жимі, номінація 75 кг, Оніщенко Віктор посів перше місце у вправі аполлон аксель та друге у вправі роллінг тандер, виконавши в цих дисциплінах розряд КМС, Гучек Артем виконав розряд МС у вправі багатоповторний жим, номінація 55 кг, Чижу Олексію було присвоєно звання, суддя національної категорії з армліфтингу. Наша організація дякує голові Олександрійської райдержадміністрації Андрію Коломійцеву та керівнику апарату Сергію Макаренку за допомогу у підготовці та участі в даних чемпіонатах. Також дякуємо президенту всеукраїнської федерації армліфтингу, В’ячеславу Малюшицькому та президетну федерації багатоповторного жиму України Богдану Костюку за гарний прийом та спортивне свято високого рівня.
Від керівництва організації вітаю хлопців з новими звершеннями, бажаю успіхів та легкої штанги в підготовці до чемпіонату України з пауерліфтингу.
З нами сила, ми за спорт!!!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022