Результати Кубку України з військово-спортивного багатоборства


19-21 грудня в місті Черкаси відбувся черговий Кубок України з військово-спортивного багатоборства, в якому прийняли участь збірні команди з 13 областей України, в тому числі з Кіровоградської.

Головний склад Кіровоградської збірної команди складався з найкращих спортсменів Олександрійщини — військово-патріотично-спортивного клубу «Захист» та представника спортивного клубу «Ояма».

Три дня велась запекла боротьба з розділів – «Стрільба» та «Всестильовий бій» Результати відповідно до кожного розділу у підсумковому заліку визначали кількість набраних балів кожною командою. Наприкінці другого дня визначилися фаворити цих змагань — збірні команди Київської, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької та Кіровоградською областей, між якими і розгорнулась запекла боротьба за нагороди. До останнього виду зберігалась інтрига цих змагань.

Серед олександрійців переможці та призери були нагороджені в особистому заліку, а саме за ІІІ місце:

В ваговій категорії до 65 кг — Безкоровайна Аліна, у категорії до 80 кг — Медведенко Владислав, у категорії до 85 кг — Артемюк Олександр.

Особливо хочеться відмітити виступ капітана команди, тренера вищої категорії Костянтина Ліщенко який своїм прикладом підтвердив майстерність тренерсько-інструкторського складу клубу, і зайняв перше особисте місто з версії Б-5 і виконав норматив Майстра спорту України.

Та найцікавішим та найважливішим став загальний результат кожної команди. В напруженій боротьбі збірна команда Кіровоградської області посіла третє місце поступившись командам з Харківської та Київської області.

Шануймо та вітаємо наших земляків, які в черговий раз довели на Кубку України високий рівень підготовки спортсменів з військово-спортивного багатоборства – це Майстри спорту України Кравченко Олексій, Артемюк Олександр, Кандидати у майстри спорту Безкоровайна Аліна, Кравченко Артем, Івлєв Єгеній, Тезін Артем.

Команду підготували Заслужений тренер України Андрій Ярошевський, тренера вищої категорії Сергій Торожнюк та Костянтин Ліщенко, тренер першої категорії Руденко Ігор.

Керівний склад та вихованці клубу «Захист» висловлюють велику вдячність тим, кому не байдуже патріотичне та фізичне виховання молоді нашого міста, а саме ТОВ «Гермес-Трейдінг» в особі директора Скічка Ю.О та мережі магазинів «Оптовичок».

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022