С. Басов: «Ми працюємо, як єдиний налагодженний механізм»


Після переможного матчу ФК «Олександрія» над ФК «Полтава» — 2:1 захисник ФК «Олександрія» Сергій Басов дав інтерв’ю клубній прес-службі.

— Сергію, твої враження від матчу з «Полтавою»?

— По-перше, вітаю всіх з перемогою. Емоції що не є позитивні. Ми зробили все щоб в звітному матчі одержати перемогу. Звісно, прикро, що протустили нелогічний гол. Хочу подякувати вболівальникам, які прийшли на цей матч, за їхню підтримку і за віру в нас. Головне це те, що ми здобули бажані три очки, а про інше говорити немає сенсу.

— Кому присвятив забитий гол і які емоції переповнювали в той момент?

— Гол присвятив моїм любимим дівчатам – жінці та доньці. Вони сиділи на трибуні, а я біг до них і показував сердечки (посміхається – авт.). Відчував велику радість. Забитий гол надав нам більше впевненості, ми ще більше завелися.

— Як позначився на грі дощ, що пройшов перед матчем?

— Добре, що пройшов дощ. Він зіграв нам на користь. Це набагато краще, аніж сухе поле і м’яч застряє в траві. Якби щоразу перед грою поливали поле, було б просто супер. М’яч швидше рухається на газону. Єдиний мінус був в тому, що ми не знали, що обувати – бутси чи копи. Знизу поле наче було сухе, а зверху то вологе. Тому було багато падінь.

— Перед виходом на поле команда знала результат матчу головних переслідувачів «Сталі» проти киян?

— Дехто знав, дехто не зав. В нас в команді говорять так: «Потрібно слідкувати за своєю грою, а не за грою суперника». Нам без різниці як вони там, де вони і так далі. Радує, те що хлопці не дивляться в турнірну таблицю, а слідкують за власними результатами і працюють, як єдиний налагоджений механізм.

— В першому таймі команда діяла дещо сумбурно. Чи не позначився на цьому пропущений матч з алчевською «Сталлю»?

— Не без цього. Ми пропускали тур. Це наче і добре, є час відпочити і попрацювати над помилками, але цикл дещо збився. Володимир Богданович нам про це говорив. Я вдячний хлопцям за те, що вони продемонстрували характер і ми здобули перемогу.

Євген Куштим

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022