С. Кузьменко: «Команда з вболівальниками – непереможна сила»


Щиро вітаю футбольних уболівальників з початком другої частини 24-го чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги. У цей непростий для країни час футбол повинен об’єднати суспільство. Футбол не має кордонів – це спорт, який найбільше гуртує людей заради однієї бажаної мети – гідний виступ своєї команди. Наші цілі і завдання, що були окреслені на початку чемпіонату керівництвом клубу, залишаються незмінними. Футбол був, є і буде тим видом спорту, який повинен принести країні мир і спокій, дає нам усім радість спілкування, заряджає на добрі справи, виховує патріотизм, бажання перемоги, сили і завзяття. Він є стимулом здорового суспільства.

Керівництво ФК «Олександрія» має вироблену стратегію і тактику, що спрямована на досягнення найвищих цілей. Наша сила в тому, що за нами стоять уболівальники – щирі, чуйні, справедливі та віддані команді. Ділять з нею і радості перемог, і гіркоту поразок. Шаную дух олександрійського вболівальника, його енергію, небайдужість до «Олександрії». Запрошую всіх, кому футбол став добрим другом. Приходьте на КСК «Ніка», вболівайте, виховуйте підростаюче покоління на прикладах високої громадянської культури, поваги до людей, стриманості, толерантності та високої моралі.
Двері «Олександрії», її керівництва, тренерського штабу, гравців завжди відкриті для взаємного спілкування. Команда разом з вболівальниками – непереможна сила, яку нікому не здолати!

З повагою, Сергій Кузьменко

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022