С. Старенький — «Ще не все втрачено»


За підсумками 23-го чемпіонату України з футболу «Фавбет Ліга 1», кращим бомбардиром нашої команди став Сергій Старенький, який із задоволенням поспілкувався з прес — службою ПФК «Олександрія».

— Сергію, звичайно, першим питання про чутки навколо клубу з приводу відмови «Олександрії» виступати в Прем’єр — лізі. Що можеш сказати?

— Тренерський штаб і керівництво клубу на початку чемпіонату поставили завдання — перемагати в кожному матчі. Ми, гравці, намагались виконати задачу максимально. Звичайно, протягом 30-ти турів будуть траплятись негаразди, і зараз, коли відомий результат, нам на душі трохи неприємно, але ми все самі розуміємо.

— Що сказав президент клубу?

— Після матчу з МФК «Миколаїв» було нагородження, де до нас звертались президент клубу Сергій Кузьменко та президент ПФЛ — Мілетій Бальчос. Сергій Анатолійович подякував нам за ту роботу, що ми виконали і сказав, що в наспупному році сподівається на золоті медалі. Також додав, що зараз в країні неспокійне становище і до всього цього є деякі невизначенності в самій Прем’єр-лізі.

— Які саме невизначенності?

— Про них нам розповів Мілетій Бальчос. За його словами, на даний момент ФФУ верішує оптимальну кількість команд на наступний сезон. Їх може бути як 16, так і 14 або взагалі — 12.

— На твою думку, чим все завершиться?

— Не знаю. Хай вирішують високопосадовці. Але нам сказали, що ще не все втрачено. Будемо чекати. Всьому свій час.

— Команду відпустили у відпустку?

— Так, команда вже відпочиває до 25 червня. Будемо набиратись сил.

— Як оціниш свій виступ в цьому сезоні?

— Прикро, що не вистачило тьох голів, щоб стати кращим бомбардиром. Проте, в наспупному чемпіонаті буде завдання покращити свій бомбардирський рахунок.

— Вже маєш який план як це зробити?

— В мене є талісман — моя теща Алла Юрієвна, яка мене підтримує. Коли вона приїздить на наші матчі — я забиваю і команда отримує перемогу, тому, мабуть, для неї наступний сезон буде нелегким. Буду прохати, щоб їздила на всі матчі. Такий в мене план (посміхається)

ІАЦ ПФК «Олександрія»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022