Сергій Чеботаєв: «Можливо, нам просто більше щастило, ніж нашим суперникам»


Захисник «Олександрії» Сергій Чеботаєв прокоментував результат матчу проти «Зорі» (2:1) в рамках 15-го туру чемпіонату України.

— Враження залишилися дуже позитивні. Перемога є перемога, до того ж — вольова. А що до драматичної кінцівки, то не можу з вами не погодитися. Ми програвали 0:1, але потім змогли, можна сказати, пересилити себе і дотерпіти до кінця. В нагороду за все ми зуміли зрівняти рахунок, а вже в доданий арбітром час забили переможний м’яч.

Хтось може вважати результат незакономірним, а хтось, навпаки, — цілком заслуженим. Знаю, є думка, що матч був більше нічийним. Можливо, в той день нам просто більше щастило, ніж нашим суперникам, і ми завдяки цьому і перемогли.

Ми, в принципі, і готувалися до такого ходу матчу. Був план віддати ініціативу «Зорі» і намагатися досягати свого на контратаках. Тому «Зоря» і володіла стільки часу м’ячем, вона більше контролювала гру і більше атакувала. Нам же доводилося переважно оборонятися, терпіти і чекати шанс, щоб пройшла контратака. І в підсумку це дозволило нам забити переможний гол.
Отримавши чисельну перевагу, у нас багато чого стало виходити краще. Десь вилучення у суперника нас емоційно підбадьорило, тому ми швидко змогли зрівняти рахунок. Успіх дозволив нам відчути додаткову впевненість в своїх силах.

Нам на тлі «Зорі» хотілося, в першу чергу, перевірити самих себе. У команди Юрія Вернидуба дуже солідна група в Лізі Європи. Виступає вона в ній дуже гідно і, на мій погляд, знаходиться не на тій позиції, де повинна була знаходитися. Так що дуже хотілося порівняти себе з таким досвідченим суперником, — сказав Чеботаєв.

Джерело: Sport Arena

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022