СК «Сільвольде» — ФК «Олександрія» — 0:7

ФК «Олександрія»

1-й тайм: Рудик (Леванідов, 30), Бацула, Шендрік, Гітченко, Чеботаєв, Огіря, Запорожан (к/к), Козак, Цуріков, Куліш, Пономар.
2-й тайм: Леванідов (Паньків, 60), Стецьков, Басов, Козак, Бондаренко, Старенький, Каленчук, Грицук (к/к), Банада, Полярус, Сітало.

Голи: Куліш (20), Пономар (22), Каленчук (50), Старенький (55), Банада (70), Сітало (74), Бондаренко (81).

Вчора ФК «Олександрія» провів свій перший спаринг на навчально — тренувальному зборі в Нідерландах. Суперником нашої команди був СК «Сільвольде», який грає в 5- лізі Нідерландів.

Майстерність між командами була помітна з перших хвилин і до самого фінального свистка. Наші гравці протягом 90 хвилин забили сім голів, але кількість могла перейти і за 10. В першому таймі наші земляки лише двічі розписались у воротах «Сільвольде», а під час другої половини зустрічі — забили 5 м’ячів без відповіді.

7:0 — переконлива перемога, яка є доброю розминкою перед більш титулованими спаринг — партнерами, адже вже 1-го липня олександрійці поміряються силами з командою, яка в минулому чемпіонаті зайняла 5-те місце — «Вітесс».

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.