СК «Спарта-17» на чемпіонаі України з кіокушинкай карате


18-19 жовтня в м. Вінниці відбувся чемпіонат України з кіокушинкай карате в розділі «куміте» серед молодших юнаків та дівчат 2000-2005 р.н..
Понад 380 учасників з 15 областей України прийняли участь в чемпіонаті. До складу Кіровоградської області від СК «СПАРТА-17» увійшли 21 юний спортсмен: Владислав Косенко, Михайло Слинько, Андрій Горощенко, Олександр Репенько, Дар’я Лагно, Марина Дуднік, Катерина Гайдар, Наталья Губа, Артем Нєлєпа, Іван Кузьмін, Євген Рожков, В’ячеслав Трус, Богдан Олійник, Олександра Ліонова, Дар’я Дегтяр, Єгор Луцив, Руслан Садівський, Ростислав Дуда, Віталій Бараненко, Едуард Бабьяк, Дар’я Поляніна.

РЕЗУЛЬТАТИ ВИСТУПІВ:
Третє місце в змаганні здобули: Артем Нєлєпа, Богдан Олійник;
Друге місце: Дар’я Дегтяр;
Перше місце і звання чемпіона України 2014 року з кіокушинкай карате серед молодших юнаків в розділі «куміте» вибороли: Євген Рожков, Андрій Горощенко, Наталья Губа та Дар’я Лагно.
Євген Рожков вже третій рік поспіль стає чемпіоном України, а Дар’я Лагно до свого чемпіонського титулу в розділі «ката» додала перше місце в розділі «куміте».
Всі чемпіони і призери отримали кубки, дипломи і медалі відповідного ґатунку.
Команда Кіровоградської області посіла друге місце серед 15 областей, за що була нагороджена пам’ятним призом. Цей трофей дістався команді СК «СПАРТА-17» як команді, що здобула найбільшу кількість перших місць – чотири. Ще два перших місця здобула Кіровоградська команда і два виборов клуб з Павлиша.
Команду підготували майстера спорту України Сергій Слинько та Олександр Михайлик, які тренують в ОНВК (ЗНЗ №17) та в ЗНЗ №6 відповідно.
Приємним фактом стало те, що завдяки фінансової допомоги Сергія Анатолійовича Кузьменка та Анатолія Юрійовича Дорофєєва, участь у змаганні для дітей клубу була безкоштовною, а призери і чемпіони отримали додатково грошову винагороду. Спортсмени, батьки і тренера дякують їм за небайдужість і підтримку.
Слова подяки адресуються також ПП Сергію Сізову, на комфортабельному автобусі якого відбулася поїздка, та як завжди чемним та ввічливим водіям Віталію Кудрі і Олександру Пантюхову.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022