Снігопад і 2:4 на користь «Олександрії»

16 січня на стадіоні імені шахти «Батьківщина», Кривий Ріг, товариський матч між ФК «Кривбас» і дублюючим складом ФК «Олександрія» завершився з рахунком 2:4.

Зі складу «Олександрії» голи забивали Богдан Литвяк, Євген Верхоланцев (дубль) та Іван Тищенко.

Слід зауважити, що великий снігопад заважав обом командам — а надто «Олександрії», яка звикла за рахунок великих швидкостей контратакувати ворота суперника.

Відпочатку перевагу мала олександрійська команда. Гості відкрили рахунок у першому таймі, але недовго були в лідерах — ближче до середини першого тайму господарі вийшли уперед (2:1).

Друга половина зустрічі пройшла за тотальної переваги «Олександрії», яка буквально не давала змоги «Кривбасу» перейти за середину поля.

Євген Верхоланцев оформив дубль у ворота криворожців, а Іван Тищенко після навісу зі штрафного переправив м’яч у правий нижній кут воріт.

2:4 — закономірна перемога.

Наступну зустріч дублери «Олександрії» проведуть 20 січня проти «Олександрії» (U-19). Місце і час уточнюються.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.