«СПАРТА-17» на «Кубку Карпат»

26-27 січня в Польщі, в м. Жешув відбулося справжнє спортивне свято з карате кіокушинкай на «Кубок Карпат». В цьому році позмагатися за «Кубок» приїхали понад 600 спортсменів з 9 країн Європи, двобої відбувалися в величезному залі на шести майданчиках.
11 спортсменів СК «СПАРТА-17» прийняли участь в цих змаганнях: Лагно Світлана, Лагно Дар’я, Мележик Дар’я, Мякушко Антон, Кузьменко Олександр, Мякушко Назарія, Коваленко Вадим, Литвин Владислав, Добродняк Євген, Ткаченко Софія та Слинько Сергій.

Сім «спартанців» повернулися додому з трофеями у вигляді кубків та грамот відповідних ступенів.
Третю сходинку п’єдесталу посіла Лагно Дар’я, яка у півфіналі поступилася польскій суперниці (дівчата боролися на рівних і незрозумілим було рішення суддів).
Мякушко Назарія у фіналі зустрілась з литовською спортсменкою і посіла 2-ге місце.
Мележик Дар’я, найменша учасниця команди, виграла чотири двобої, не давши суперницям шансу і стала володаркою «Кубку Карпат».
Вдача була також і на стороні Коваленка Вадима та Литвина Владислава, які одержали перемоги у фіналах і стали чемпіонами цих змагань.
Вже втретє в Жешуві прийняли участь чотириразова чемпіонка Європи Лагно Світлана та президент СК «СПАРТА-17» Слинько Сергій. В 2015 вони були другими, в 2016 — першими. 2018 рік став також вдалим для Світлани та Сергія.
Світлана виступала серед жінок і впевнено виграла два двобої.
У півфіналі після другого раунду судді одноголосно віддали перемогу Світлані, хоча хорватська спортсменка була важче Світлани на 18 кг, а фінал зі словацькою спортсменкою тривав один раунд. Як результат — «Кубок Карпат» вдруге у Світлани.
Сергія цього разу чекав сюрприз, спортсменів-ветеранів в його ваговій категорії 70-80 кг не було, організатори зробили одну абсолютну вагову категорію «понад 85 кг». Тому, щоб перемогти своїх суперників потрібно було прикласти чималих зусиль. Перший суперник з Австрії був не досить досвідченим, тому бій видався не таким напруженим. Але у півфіналі польский спортсмен був важчим на 20 кг, почав пресингувати на початку раунду, та вже з середини став менш активним від контратак Сергія і до кінця раунду перевага була в олександрійця, тому перемога була за «нашими». Фінальний бій був одним з найцікавіших, і хоча суперник з Хорватії був також з 3-м даном і важчим на 38 кг, але на початку другого раунду з оцінкою «іппон» достроково перемогу отримує Сергій і також вдруге стає володарем «Кубку Карпат».
Взагалі поїздка видалася трішки нервовою (отримання закордонних паспортів, перетин кордону, пошук готелю…), але досить вдалою. Діти, батьки та тренери отримали чимало різноманітних емоцій та повернулися додому більш обізнанишими і щасливими.
Змагання в Польщі показали, що можна гарно виступати і перемагати не тільки «вдома», маючи високий рівень підготовки спортсменів, але й за кордоном і вихованці СК «СПАРТА-17» ще раз це довели.
Підготували спортсменів Лагно Світлана, яка тренує в с. Головківка, с. Звенігородка та Дімітровому та Слинько Сергій, тренує в клубі «Білий лотос» та ОНВК (знз N17).

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.