«Спарта-17» в Миколаєві


21-22 вересня в м. Миколаєві відбулися відбірковий Чемпіонат України на чемпіонат Європи серед кадетів, молоді до 21 року та дорослих в розділах «куміте» та «ката» та відкритий чемпіонат Миколаєвської обл. серед дітей в розділі «куміте».
Спортивний клуб «СПАРТА-17» представляли троє спортсменів: Олійник Богдан та Ліонова Олександра виступали на Чемпіонаті України, а Слинько Михайло на чемпіонаті області.

Слинько Сергій допомогав обслуговувати змагання в якості рефері.
В перший день змагання відбувалися в розділі «ката». Нажаль ні Богдан ні Олександра не змогли показати гарний результат.
Але наступного дня змагання в розділі «куміте» були більш вдалими.
Олександра посіла друге місце на Чемпіонаті України, а Михайло виборов третє місце на чемпіонаті Миколаєвської області.
Результат Олександри дав їй можливість увійти до кадетської збірної команди України на чемпіонат Європи в розділі «куміте», який відбудеться в Угорщині, м. Будапешт в листопаді.
До юніорської збірної команди України увійшли також колишні вихованки клубу Сінчілова Діана, яка зараз навчається в м. Львові та Покотило Анастасія, зараз навчається в м. Дніпрі. Діана стала чемпіонкою України в розділі «куміте», а Настя посіла друге місце в розділі «ката» і також стала чемпіонкою України в розділі «куміте».
По результатам минулорічних виступів, Лагно Світлана також увійшла до дорослої збірної команди України на Чемпіонат Європи.
Підготував спортсменів Слинько Сергій.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022