Спорт – це здорово для всіх

спорт александрия райдержадминистрация
Здоровий спосіб життя є одним із пріоритетів районної влади. Утім, керівники вирішили не обмежуватись лише службовим сприянням розвитку галузі, а на власному прикладі продемонстрували: спорт – це здорово для всіх. Підтвердженням цьому стала спартакіада серед державних службовців, присвячена Дню фізичної культури і спорту.

І поки одні працюють у кабінетах, найактивніші на власному прикладі доводять: спорт – справа і приємна, і корисна. На спартакіаді, що відбулася у переддень загальнодержавного свята спорту і фізичної культури, державні службовці продемонстрували свою фізичну підготовку у семи видах спорту. А саме, у волейболі, армреслінгу, міні-футболі, настільному тенісі, армліфтингу, шахах та шашках.

Набрати команду держслужбовців — не проблема, адже прихильників активного способу життя серед них чимало. У цьогорічних змаганнях взяли участь 7 команд.

Не оминув увагою захід і голова Олександрійської РДА Віталій Згама. Під час урочистого відкриття спартакіади він привітав усіх учасників і вболівальників зі святом та зізнався, що спорт є невід’ємною частиною його життя. Віталій Миколайович відзначив, що з огляду на кількість призерів та переможців спортивних змагань різних рівнів, Олександрійшина є лідером серед інших районів регіону. Він підкреслив, що загалом районна влада активно підтримує розвиток спортивної галузі. Останнім часом на Олександрійщині відкрито близько 20 спортивних майданчиків, і робота в цьому напрямку триває, адже саме зараз в державі ставиться особливий акцент на розвиток як масового спорту, так і на пропаганду здорового способу життя — це ключова позиція Президента України В.Ф.Януковича.

Голова райдержадміністрації нагадав,що протягом тижня відбулася низка заходів на території району, присвячена Дню фізичної культури та спорту, зокрема у загальноосвітніх закладах. «А сьогодні свою фізичну підготовку продемонструють державні мужі, в чому і бажаю всім удачі. Але, вважаю, що все ж таки, для нас з вами, головне не перемога, а участь у змаганнях», — такими словами закінчив свій виступ Віталій Згама.

Також учасників змагань привітав генеральний директор групи компаній «УкрАгроКом» Анатолій Кузьменко. Він висловив задоволення тим, що спартакіада проходить саме на території головківського спорткомплексу і побажав спортсменам, щоб перемогла дружба та здоров’я.

За активну участь у спортивно-масових заходах, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту та з нагоди свята грамотами Олександрійської РДА та районної ради нагороджені: тренер-викладач ДЮСШ Микола Великий, методист методкабінету відділу освіти, молоді та спорту РДА Світлана Козир, директор ДЮСШ «КОЛОС» Юрій Котов, завідувач Головківського пункту ветеринарної медицини Олексій Чиж.

За підсумками спартакіади серед держслужбовців Олександрійського району перемогла команда управління АПР та управління ветеринарної медицини, на другому місці – команда відділу освіти, почесне третє місце виборола команда РВ УМВС.

В індивідуальному заліку призові місця вибороли:

Шашки – І місце Вікторія Ковпак (відділ освіти), ІІ – Ірина Проценко (елеватор ТОВ «УкрАгроКом»), ІІІ – Світлана Кудрявцева (управління соціального захисту);

Шахи – І місце – Роман Кос (управління АПР та ветмедицини), ІІ – Володимир Срібний (відділ освіти), ІІІ – Олег Пухтієнко;

Армреслінг – І місце – Віктор Тарасенко (РВ УМВС), ІІ – Олексій Чиж (управління АПР та управління ветмедицини), ІІІ – Вадим Головко (відділ освіти);

Настільний теніс — І місце Станіслав ЛУМ’ЯНИК (управління АПР та управління ветмедицини), ІІ – Олександр Лисенко (РДА), ІІІ – Ігор Душенко (відділ освіти);

Армліфтинг – І місце – Денис Мосійчук (РДА), ІІ – Віктор Тарасенко (РВ УМВС), ІІІ – Олексій Чиж (управління АПР та управління ветмедицини).

У командних змаганнях:

Волейбол — І місце посіла команда елеватора ТОВ «УкрАгроКом», ІІ – команда відділу освіти, ІІІ – команда управління АПР та управління ветмедицини;

Міні-футбол – І місце у команди РВ УМВС, на ІІ – команда управління АПР та управління ветмедицини, на ІІІ — команда елеватора ТОВ «УкрАгроКом».

спорт александрия райдержадминистрация

спорт александрия райдержадминистрация

спорт александрия райдержадминистрация

спорт александрия райдержадминистрация

спорт александрия райдержадминистрация

спорт александрия райдержадминистрация

спорт александрия райдержадминистрация

ОРДА

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022