Спорт єднає всіх


Свято сили, спритності і здоров’я, присвячене Всесвітньому дню здоров’я, знов зібрало у дружню спортивну сім’ю працівників різних організацій і структурних підрозділів району. Вже вчетверте всі прихильники здорового способу життя — одні на спортивному майданчику, інші — вболіваючи за своїх колег, на глядацьких місцях, долучилися до ініціативи Олександрійської районної державної адміністрації та районної ради пропагувати фізкультуру і спорт – надійне джерело здоров’я.

У змаганнях взяли участь команди: райдержадміністрації та райради, територіального центру, райвідділу міліції, управління агропромрозвитку та управління ветмедицини, відділу освіти, дорожньо-експлуатаційної дільниці, управління соціального захисту.

Учасників та вболівальників привітали голова райдержадміністрації Віталій Згама та його заступник Ольга Анісімова-Шило. Вони побажали спортсменам оптимізму, гарного настрою та успіхів у боротьбі за звання найсильнішої спортивної команди району. Зокрема, очільник району відзначив, що Олександрійщина завжди вирізнялася серед інших районів області спортивними досягненнями, а спортивні майданчики рясніють людьми різного віку. «Нехай для кожного з вас фізкультура і спорт стануть союзниками, принесуть бадьорість і хороше самопочуття, радість і енергію, загартовують не тільки тіло, а й дух»,- побажав він учасникам змагань.

Програма свята включала різноманітні цікаві конкурси та естафети. Оцінював виступи команд головний суддя Микола Бугайов. Боротьба за перемогу була завзятою, важелі набраних балів перехиляли планку від одної команди до іншої. Але у запеклих змаганнях місця розподілилися наступним чином: І місце виборола команда дорожньо-експлуатаційної дільниці; на ІІ місці – команда районної державної адміністрації та районної ради; ІІІ місце посіла команда Олександрійського РВ УМВС. Усі переможці та учасники нагороджені грамотами, подяками та цінними подарунками.

Насамкінець спортивного свята Віталій Згама подякував учасникам за спортивний запал, вболівальникам — за активну й енергійну підтримку. Окремо він висловив вдячність директору дитячо-юнацької спортивної школи № 2 Віталію Флорі за співпрацю та надання приміщення для проведення змагань.

Олександрійська районна державна адміністрація

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022