Спортивна гордість Кіровоградщини-2017


25 квітня 2018 року в м. Кропивницький відбулися урочистості з нагоди відзначення на обласному рівні кращих спортсменів і тренерів та фахівців галузі фізичної культури і спорту 2017 року, а також представників районів і міст Кіровоградщини.

Провідних спортсменів,переможців і призерів літніх Дефлімпійських ігор у м. Самсун (Туреччина), чемпіонатів Світу та чемпіонату Європи з різних видів спорту, їхніх наставників привітали голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Ульяна Соколенко, голова НОК у Кіровоградській області Олександр Кузьмін та інші керівники спортивних організацій Кіровоградщини.

Приємно, що серед нагороджених було відзначено і представників нашого міста.

Свідоцтва та пам’ятні статуетки «Кращий спортсмен» та «Кращий тренер» було вручено Касяненку Роману – срібному призеру чемпіонату світу з військово-спортивного багатоборства та його тренеру Кравченку Олексію, що працюють та тренуються в патріотичному спортивному клубі «ЗАХИСТ».

За проведену навчальну, спортивну, виховну роботу, виховання молоді в дусі олімпійських ідеалів, значний внесок у розбудову олімпійського руху під час урочистого заходу було вручено Свідоцтво про зарахування до мережі шкіл олімпійської освіти НВК «Загальноосвітній-навчальний заклад І-ІІІ ст. № 19 — дошкільний навчальний заклад «Лісова казка».

За результатами обласних спортивних ігор серед команд об’єднаних територіальних громад, районів та міст області місто Олександрія було відзначено дипломом та статуеткою за зайняте ІІІ місце.

Захід був наповнений святковими та яскравими виступами чемпіонів України з танцювального спорту, солістів ансамблю «Конвалія» Івана Гончаренка та Аліни Вустилки, а також фіналіста проекту «Голос країни» Владислава Кашпуренкаі соліста Кіровоградської обласної філармонії Олексія Козачинського.

Управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022