Спортивний День працівника сільського господарства в Олександрійському районі


Доброю традицією в Олександрійському районі стало відзначати День працівників сільського господарства в Україні спортивними змаганнями.
На спортивному комплексі «Олімп» в листопаді відбулися змагання з міні-футболу, відкрита першість ДЮСШ «Колос» серед юнаків 2004-2005р.р.н., змагання серед команд фізкультурно-спортивних клубів Олександрійського району та колективів фізкультури з метою підтримки традицій здорового способу життя, престижу здоров’я серед усіх верств населення району.

У відкритій першості з міні-футбол брали участь 7 відділень ДЮСШ «Колос»: смт.Нова Прага, с.Головівка, с.Комінтерн, с.Войнівка, с.Косівка, смт.Приютівка та с.Червона Кам’янка. Першими змагання відкривали юнаки смт.Нова Прага та смт. Приютівка, впевнено з рахунком 3:1 перемогу святкували юні футболісти з смт.Приютівка, які зайняли перше місце в своїй групі і вийшли у фінал. У другій групі рівних не було спортсменам з с.Комінтерн, які також здобули перемогу у всіх проведених іграх відбіркового туру. В матчі за III-IV місце змагалися між собою юні футболісти з смт.Нова Прага та с. Червона Кам’янка в напруженій боротьбі проходила ця зустріч. Основний час матчу завершився з рахунком 1:1 , а в 6-метрових пенальті успіх був за футболістами с.Червона Кам’янка, які й зайняли III місце.
У фінальній зустрічі зустрілися футболісти с.Комінтерн та смт.Приютівка. Помилками в обороні юних футболістів з с.Комінтерн вдалося скористатися вже на перших хвилинах матчу, дублем відзначився Запара Данило. Далі гра проходила в рівній боротьбі. Остаточний рахунок матчу 3:1, перемогу та I місце святкували футболісти з смт. Приютівка.
В змаганнях з міні-футболу серед молоді та дорослих брали участь команди ФК «Сатурн» (с.Червона Кам’янка), ФК «Головківка» (с.Головківка), ФК «Динамо» (Олександрійського районного відділу поліції), ФК «Приютівка» (смт.Приютівка), ФК «Скіф» (спильна команда с.Дівоче поле і с.Олександрівка) ДЮСШ «Колос» (тренерсько-викладацький склад), ФК «Димитрово» (смт.Олександрійське), ФК «Прага» (смт.Нова Прага) — всього понад 100 учасників.
Змагання в підгрупах проходили досить напружено та емоційно. Протягом усіх матчів у підгрупах на футбольному полі глядачі спостерігали цікаві і захоплюючі ігри, але на превеликий жаль до півфіналу потрапити поталанило не всім. У півфіналі змагались ФК «Скіф» та ДЮСШ «Колос» переможцями цієї пари з рахунком 1:2 стала команда ДЮСШ «Колос», у другому протистоянні між командами ФК «Сатурн» — ФК «Приютівка» розгорнувся справжній дух суперництва. Тож основний час гри закінчився з рахунком 1:1. Арбітр призначив після матчеві пенальті. Перша серія пенальті також не виявила переможця, лише друга серія шестиметрових змінила результат 4:5 на користь ФК «Приютівка». Виявилися наступні пара фіналістів. За третє місце змагалися команди ФК «Скіф» – ФК «Сатурн» в запеклій боротьбі гра закінчилась з рахунком 0:4 на користь ФК «Сатурн».
У фінал за І місце змагалися команди ДЮСШ «Колос» – ФК «Приютівка», команди показували хорошу майстерність, звичайно, спортсмени віддавали всі сили на здобуття перемоги, але досвід та майстерність була на боці тренерського складу ДЮСШ «Колос», матч закінчився з рахунком 5:2
Також відзначимо команди не тільки переможців, а й командам, яким фортуна не посміхнулася цього разу. Побажаємо наступних цікавих змагань і перемог.
По закінченню змагань команди переможців та призерів були нагороджені дипломами відповідних ступенів та цінними призами.
З привітальним словом під час нагородження звернулися керівник аппарату Олександрійської райдержадміністрації Лисенко А.В. і директор ДЮСШ «Колос» Котов Ю.М., які в своїх побажаннях подякували юним футболістам за участь у змаганнях, тренерам-викладачам за гарну підготовку дітей та побажали успіхів у занятті футболом і перемог у наступних змаганнях.
Особливі слова подяки висловили організатори та учасники змагань людям які не байдуже ставляться до потреб населення Олександрійського району та постійно допомагають в організації та проведенні змагань різного рівня.
А саме голові Олександрійської районної державної адміністрації Курупу Б.А. за постійне піклування про розвиток сільського спорту і титульним спонсорам змагань з міні-футболу групі компаній ТОВ «УкрАгроКом» і депутату міської ради Коломійцеву А.О. за допомогу у створені призового фонду змагань, надання цінних подарунки юним футболістам та надання спортивного залу для проведення змагань. Приватному підприємцю Івану Єгорову за солодкі подарунки юним спортсменам.

Котов Ю.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022