Спортивно-оздоровчий табір ПСК «Захист», с. Стрілкове.


Доброю традицією для вихованців Олександрійського патріотично-спортивного клубу «Захист» став щорічний відпочинок на морському узбережжі.

Цей рік не став виключенням, та з 7 по 17 липня в селі Стрілковому, Херсонської області, у дитячому спортивно-оздоровчому центрі «Олімпієць», зусиллями тренерів Сергія Торожнюка та Артема Скрипника, був організований літній табір для спортсменів ПСК «Захист».

Програма відпочинку передбачала щоденні ранкові зарядки з пробіжками повз морського берега та різнопланові вечірні тренування.

В день прибуття відбулось урочисте відкриття табору з величезним вогнищем та яскравим феєрверком.

Протягом всього відпочинку спортсмени брали участь в активних іграх (футбол, волейбол, теніс), різноманітних конкурсах (конкурс фігур з піску навіть передбачав солодкі призи), відвідували дискотеки, каталися на «банані».

Одночасно з олександрійцями на базі «Олімпієць» проводили свої збори команди з греко-римської боротьби (м. Дніпро) та боксу (клуб «Бокс Херсон»), з якими у хлопців встановились теплі дружні стосунки, а з боксерами навіть проводились товариські спаринги.

По завершенню заїзду були визначені спортсмени-переможці у номінації «За зразкову поведінку та самостійність». Ними стали Тарас Іванченко, Ярослав Андрієнко, Данило Яковенко та Едуард Кравець. Хлопці отримали грамоти та подарунки.

Також, у день від’їзду, на честь 11-тиріччя нашого вихованця Олега Желиховського, адміністрація бази влаштувала День Іменинника з подарунками та солодким столом.

Закриття табору було відзначено величезним багаттям, феєрверком та традиційними жовто-блакитними кульками з мріями та побажаннями, котрі злетіли в безмежний морський небосхил.

Тренерський склад ПСК «Захист» впевнений, що спортивне літо 2018 надало достатньо сил та наснаги для нових спортивних досягнень в 2018-2019 тренувальному році, котрий клуб розпочне своєю дружньою, здоровою та веселою родиною вже у вересні місяці!

Керівництво патріотично-спортивного клубу «Захист» висловлює велику подяку батькам спортсменів, а також всім, кому не байдужий розвиток спорту в місті Олександрії!

Нагадуємо, що у ПСК «Захист» відбувається набір у групи дітей, віком від 5-ти років.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022