Стежками героїв


Туристичну подорож гірськими хребтами Сколевських Бескид, що розкинулись по Українських Карпатах здійснили у період з 30 квітня по 9 травня 2016 року вихованці туристичних гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради.

Найдовший в Україні пішохідний міст через гірську річку, печерний монастир, скелі Довбуша, водоспад на річці Кам’янка, мальовничі гірські хребти та ущелини – все це пролягало на шляху юних туристів.

За маршрутом туристи відвідали місця уславлених наших пращурів де стояли меморіальні пам’ятники. Гору Ключ – пам’ятник січовим стрільцям загинувши там у Першу світову війну, гору Лопата – пам’ятник воїнам УПА, село Тухля з його пам’ятником у селі та на вершині над селом – де діяв уславлений Захар Беркут, під керівництвом якого у далекому 13 столітті були зупинені та розбита монголо-татарська орда.

Ні задовгі підйоми та спуски, ні примхи погоди не зіпсували нікому настрій і задоволені, сповнені нових вражень, готові до нових походів юні туристи повернулися додому.
Керівник туристичної групи Ізмайлов С.П.

Управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022