Стежками рідного краю


Туристичними стежками гранітно-степового Побужжя та Бугського гарда завершили пішохідний сезон туристи Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради. П’ять днів, з 26 по 31 жовтня 2016 року, вздовж Південного Бугу та його притоків від міст Первомайська до Південноукраїнська вздовж Бугських порогів та скелястих берегів вкритих осіннім різнобарвним лісом.

Почавши похід від старовинного козацького села Мигія з його знаменитими порогами і далі по течії на південь до каньйону річки Велика Корабельна з його стрімкими скелями. Закінчили похід у найбільш великому каньйоні Південного Бугу Костянтинівському, по дорозі пройшовши наймододше місто України — місто енергетиків Південноукраїнське, де оглянули музей військової техніки.

Сповнені незабутніх вражень від краси рідної країни, втомлені, але щасливі повернулися до рідної Олександрії, але мріяли вже про майбутні великі походи. І вони обов’язково будуть!

Управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради

2 комментария

Add a Comment
  1. Фото от указанного источника, претензии по наличию на фото порогов и Буга к ним.

  2. Только фото какие-то левые.. где Буг, где пороги… фигня какая-то….таких фоток можно и у нас на Вербовой наделать, а там красиво, я был, знаю, только фотограф ни в дугу оказался….

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022