Сучасні тенісні столи – учням Приютівки

александрия теннис
За сприяння Олександрійської райдержадміністрації та за рахунок коштів, виділених Приютівською селищною радою, у Користівській ЗОШ І-ІІІ ступеня та Цукрозаводському НВК з’явилися нові сучасні тенісні столи.

Від імені голови РДА Віталія ЗГАМИ та від себе особисто, учнів навчальних закладів з приємною новиною та корисним придбанням, привітав перший заступник голови РДА Сергій КОРЕНЮК. Він зауважив, що це необхідна річ для фізичного розвитку та здоров’я дітей. Сергій Юрійович наголосив, що районна влада і надалі підтримуватиме розвиток спорту, особливо серед молоді, а також побажав юним спортсменам успіхів у навчанні та нових спортивних досягнень.

Керівники загальноосвітніх навчальних закладів В.П. ПРАВИЙ та Т. В. ЛЕЩЕНКО подякували керівництву району та Вікторії ЛИСЕНКО, секретареві Приютівської селищної ради, за підтримку фізичної культури і спорту серед школярів, створення необхідної інфраструктури та придбання спортивного інвентарю.

Після урочистостей, з метою залучення учнівської молоді до занять спортом, вихованці клубу «СПАРТА-17» продемонстрували свою майстерність з карате кіокушинкай.

александрия теннис

александрия теннис

александрия теннис

александрия теннис

александрия теннис

ОРДА

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022