Сучасні тенісні столи – учням Приютівки

александрия теннис
За сприяння Олександрійської райдержадміністрації та за рахунок коштів, виділених Приютівською селищною радою, у Користівській ЗОШ І-ІІІ ступеня та Цукрозаводському НВК з’явилися нові сучасні тенісні столи.

Від імені голови РДА Віталія ЗГАМИ та від себе особисто, учнів навчальних закладів з приємною новиною та корисним придбанням, привітав перший заступник голови РДА Сергій КОРЕНЮК. Він зауважив, що це необхідна річ для фізичного розвитку та здоров’я дітей. Сергій Юрійович наголосив, що районна влада і надалі підтримуватиме розвиток спорту, особливо серед молоді, а також побажав юним спортсменам успіхів у навчанні та нових спортивних досягнень.

Керівники загальноосвітніх навчальних закладів В.П. ПРАВИЙ та Т. В. ЛЕЩЕНКО подякували керівництву району та Вікторії ЛИСЕНКО, секретареві Приютівської селищної ради, за підтримку фізичної культури і спорту серед школярів, створення необхідної інфраструктури та придбання спортивного інвентарю.

Після урочистостей, з метою залучення учнівської молоді до занять спортом, вихованці клубу «СПАРТА-17» продемонстрували свою майстерність з карате кіокушинкай.

александрия теннис

александрия теннис

александрия теннис

александрия теннис

александрия теннис

ОРДА

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2021