Святкування Дня фізичної культури і спорту на Олександрійщині


9 вересня в селі Головківка відбулися змагання з міні-футболу на першість ДЮСШ «Колос» присвячені Дню фізичної культури і спорту серед юнаки 2003 – 2004 та 2005 – 2006 років народження. У першості брали участь 9 футбольних команд з шести відділень футболу ДЮСШ «Колос» с. Головківка (тренер Голосенко А.В.), сел. Нова Прага (тренер Великий М.В.), с. Войнівка (тренер Козоріз В.Б.), с. Новоселівка (тренер Губа В.Л.), сел. Приютівка (тренер Дюшко С.О.) та с. Косівка (тренер Решетняк К.А.).

Завдяки цим змаганням відбувається популяризація футболу серед дітей та підлітків району, формування у них навичок здорового способу життя. Першість пройшла на високому рівні, всі команди виявили характер, бажання, щоб завоювати призові місця. Переможцями турніру присвяченого Дня фізичної культури і спорту у віковій групі 2003 – 2004 р.н. стали гравці сел. Нова Прага, срібними призерами футболісти сел. Приютівка, а бронзові медалі вибороли гравці с. Войнівка.
У молодших юнаків 2005 – 2006 р.н. завоювали перше місце команда сел. Приютівка, на другому місце команда сел. Нової Праги і юні футболісти с. Головківки посіли ІІІ місце. Команди з сіл Косівка та Новоселівка були відзначені призами «За волю до перемоги», юним футболіста не вистачило спортивної вдачі але все попереду…
Учасників змагань зі святом вітали та проводили нагородження переможців, спеціаліст відділу освіти РДА Д.Г. Мосійчук та директор ДЮСШ «Колос» і голова ГО «Федерація футболу Олександрійського району» Ю.М. Котов які побажали здоров’я, успіхів у навчанні та підкорення спортивних вершин юним футболістам.
Всім відділенням футболу від ГО «Федерація футболу Олександрійського району» було вручено футбольні м’ячі.

Ю. Котов

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022