Свято фізичної сили і спортивного духу

спорт александрия
З метою популяризації в районі здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, з метою всебічного розвитку кожної дитини та з нагоди Дня фізичної культури та спорту на території Новопразького НВК відбулося справжнє, емоційно насичене і цікаве свято фізичної сили і спортивного духу.

У рамках відзначення цієї дати відбулася зустріч місцевих школярів та вихованців ДЮСШ «Колос» з ветеранами спорту Олександрійщини. Про свій нелегкий шлях у спорті, про те, як вони досягли своїх успіхів, коли і в яких змаганнях брали участь дітям розповіли ветерани спорту Володимир МАКСИМУК, Володимир ВОЩАКІН, Юрій КОТОВ, Микола ВЕЛИКИЙ, Микола БУГАЙОВ. Вони побажали юним спортсменам наполегливої праці у досягненні високих спортивних результатів, дисциплінованості, бути рішучими і сміливими.

Гостями і учасниками свята стали голова Олександрійської райдержадміністрації Віталій ЗГАМА, його профільний заступник Ольга АНІСІМОВА-ШИЛО, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Ольга КОРІНЕНКО.

Під час урочистої частини Віталій Миколайович привітав всіх присутніх зі святом та зазначив, що Олександрійський район – осередок спорту на Кіровоградщині. Популяризація здорового способу життя — одне з ключових питань нових соціальних ініціатив Президента України «Діти — майбутнє України». Керівництво району докладає чималих зусиль для створення інфраструктури та сприятливих умов для розвитку фізичної культури та спорту не тільки учнівської молоді, а й усіх верств населення на теренах Олександрійщини. Віталій ЗГАМА висловив надію, що юнаки та дівчата, що вже займаються спортом, поповнять когорту видатних українських спортсменів, а в серцях інших школярів спалахне іскорка бажання долучитися до занять фізичною культурою. Ветеранам спорту голова РДА висловив слова вдячності за їхній внесок у розвиток спорту в районі, виховання підростаючого покоління та їхні особисті досягнення.

Заступник голови РДА О. АНІСІМОВА-ШИЛО зачитала спільне розпорядження голови райдержадміністрації та голови районної ради про нагородження грамотами за пропаганду здорового способу життя, активну життєву позицію та залучення молоді до занять спортом В. МАКСИМУКА та В. ВОЩАКІНА. Нагороди вручив голова райдержадміністрації В. ЗГАМА.

Діти і гості із задоволенням подивились показові бої юних боксерів, із захопленням сприймали кожен рух коня і наїзника — чемпіона України 2003, 2008 років Андрія ВОЩАКІНА. У продовження свята на спортивних майданчиках навчального комплексу відбулися змагання серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів селища Нова Прага.

Молоді спортсмени взяли участь у змаганнях з міні-футболу та волейболу. Майстер клас з настільного тенісу новопразьким школярам провів очільник району, зігравши кілька партій. Інші гості провели сеанси гри з шашок та бадмінтону.

Прикрасила свято експозиція робіт вихованців Новопразького будинку дитячої та юнацької творчості.

спорт александрия

спорт александрия

спорт александрия

спорт александрия

спорт александрия

спорт александрия

спорт александрия

спорт александрия

ОРДА

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022