Свято справжнього футболу знову розпочнеться


Мій співрозмовник керівник прес-служби ФК «Олександрія» Юрій Біланюк. Розмова йде про об`єднання команд, про зміни в логістиці клубу:

— Відразу по завершенні останнього матчу минулого Чемпіонату керівництвом клубу було оголошено про об`єднання команд в єдину сторінку великого олександрійського футболу витоки якого розпочалися з «Шахтаря». Славними продовжувачами якого стали «Поліграфтехніка» та ПФК «Олександрія». Сьогодні, добре розміркувавши, зваживши всі «за» і «проти» ПФК «Олександрія» та ПФК «УкрАгроКом» об`єдналися під одним брендом – командою продовжувачем ФК «Олександрія», — підкреслив Юрій Фадейович.

— Відбулася певна ротація в тренерському складі?
— Засновники залишили в тренерському штабі В.Шарана всіх тренерів. Пішов В.Власенко. До штабу приєдналися Ю.Гура та С.Лактіонов. Сьогодні кілька гравців колишнього «УкрАгроКому» на перегляді в «Олександрії»: О.Ломко, В.Пономар, В.Койдан. Також до команди приєдналися Є.Чепурненко («Десна»), Д.Леонов («Сталь», Алчевськ), А Новак («Нива», Тернопіль), Р.Ямполь(«Авангард», Краматорськ).
— Серйозну позицію по формуванню нового колективу гравців прийняв президент новоствореного ФК «Олександрія» Сергій Кузьменко. Він прислухається до думок тренерського штабу стосовно підбору гравців, підготовки команди в цілому до нового 25- го Чемпіонату з футболу серед команд першої ліги. На тверде переконання президента клубу: «Треба не попасти в Прем`єр- лігу, а грати в ній – закріпитися. Для цього і відбулося об`єднання команд, щоб спільними зусиллями наростити м`язи».

— Адміністрація заінтригувала уболівальників новою логістикою клубу. Що нове в цьому плані очікує на глядачів? Вперше уболівальника запрошують адресним запрошенням.
-Творчі групи, маркетинговий відділ, прес-служба, адміністрація клубу спільно розробили новий логотип, нові гасла, нові месіджі, нову футбольну форму, нові підходи в популяризації ФК «Олександрія». Щоб все це яскраво донести до широкої аудиторії палких прихильників олександрійського футболу 20 липня о 17. 00 в Палаці культури «Світлопільський» буде організовано тематичну виставку, що розповість про розвиток та становлення олександрійського футболу, починаючи з 1948 року і по сьогоднішній день. Це буде несподіваним святом, святом «зірок» олександрійського футболу. Творчі колективи, в презентації ФК» Олександрія» візьме участь заслужений артист України С.Дьомін, юні вихованці «Аметисту». Зустріч з новою командою, розмова з тренерським штабом та президентом клубу С.А.Кузьменком дасть відповіді на питання які найбільше сього дні хвилюють уболівальників. Запрошення на зустріч — це прояв поваги до уболівальника, це культура спілкування. Ми чекаємо тих, кому не байдужий наш футбол — наша «Олександрія»! Разом з великою аудиторією уболівальників команда спроможна показати видовищний, амбітний і результативний футбол!

Для нас футбол — свято миру і добра, єднання і шани до людей!

Іван Мельник
Істина від Олександрії

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022