Свято справжнього футболу знову розпочнеться


Мій співрозмовник керівник прес-служби ФК «Олександрія» Юрій Біланюк. Розмова йде про об`єднання команд, про зміни в логістиці клубу:

— Відразу по завершенні останнього матчу минулого Чемпіонату керівництвом клубу було оголошено про об`єднання команд в єдину сторінку великого олександрійського футболу витоки якого розпочалися з «Шахтаря». Славними продовжувачами якого стали «Поліграфтехніка» та ПФК «Олександрія». Сьогодні, добре розміркувавши, зваживши всі «за» і «проти» ПФК «Олександрія» та ПФК «УкрАгроКом» об`єдналися під одним брендом – командою продовжувачем ФК «Олександрія», — підкреслив Юрій Фадейович.

— Відбулася певна ротація в тренерському складі?
— Засновники залишили в тренерському штабі В.Шарана всіх тренерів. Пішов В.Власенко. До штабу приєдналися Ю.Гура та С.Лактіонов. Сьогодні кілька гравців колишнього «УкрАгроКому» на перегляді в «Олександрії»: О.Ломко, В.Пономар, В.Койдан. Також до команди приєдналися Є.Чепурненко («Десна»), Д.Леонов («Сталь», Алчевськ), А Новак («Нива», Тернопіль), Р.Ямполь(«Авангард», Краматорськ).
— Серйозну позицію по формуванню нового колективу гравців прийняв президент новоствореного ФК «Олександрія» Сергій Кузьменко. Він прислухається до думок тренерського штабу стосовно підбору гравців, підготовки команди в цілому до нового 25- го Чемпіонату з футболу серед команд першої ліги. На тверде переконання президента клубу: «Треба не попасти в Прем`єр- лігу, а грати в ній – закріпитися. Для цього і відбулося об`єднання команд, щоб спільними зусиллями наростити м`язи».

— Адміністрація заінтригувала уболівальників новою логістикою клубу. Що нове в цьому плані очікує на глядачів? Вперше уболівальника запрошують адресним запрошенням.
-Творчі групи, маркетинговий відділ, прес-служба, адміністрація клубу спільно розробили новий логотип, нові гасла, нові месіджі, нову футбольну форму, нові підходи в популяризації ФК «Олександрія». Щоб все це яскраво донести до широкої аудиторії палких прихильників олександрійського футболу 20 липня о 17. 00 в Палаці культури «Світлопільський» буде організовано тематичну виставку, що розповість про розвиток та становлення олександрійського футболу, починаючи з 1948 року і по сьогоднішній день. Це буде несподіваним святом, святом «зірок» олександрійського футболу. Творчі колективи, в презентації ФК» Олександрія» візьме участь заслужений артист України С.Дьомін, юні вихованці «Аметисту». Зустріч з новою командою, розмова з тренерським штабом та президентом клубу С.А.Кузьменком дасть відповіді на питання які найбільше сього дні хвилюють уболівальників. Запрошення на зустріч — це прояв поваги до уболівальника, це культура спілкування. Ми чекаємо тих, кому не байдужий наш футбол — наша «Олександрія»! Разом з великою аудиторією уболівальників команда спроможна показати видовищний, амбітний і результативний футбол!

Для нас футбол — свято миру і добра, єднання і шани до людей!

Іван Мельник
Істина від Олександрії

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2021