Цікаві турніри під егідою депутата


Спочатку 11 березня олександрійська команда прийняла участь у змаганнях з шашок та шахів, що відбулися в м.Долинській, що були приурочені до 73-й річниці її визволення від фашистської чуми. Слід відмітити, що шахова школа в Долинській сьогодні знаходиться на підйомі, тому нашим шахістам було складно перемагати. І все ж перше командне місце було за олександрійцями. Зокрема, перше місце серед жінок завоювала Катерина Гончарова.

А вже 25 березня в Будинку культури «Світлопільський» відбулися регіональні змагання по шахах та шашках в яких взяли участь чемпіони Черкаської області команда з м.Сміла, чемпіони Кіровоградщини – м.Долинська, команда з Кременчука та Чигирина та господарі змагань – олександрійська команда (О.Паншин, М.Сачук, І.Глушко, О.Діброва та К.Гончарова).

У запеклій розумовій боротьбі перше місце здобула команда зі Сміли, підтвердивши свій статус чемпіонства змагань, друге місце – за командою з м.Долинська, а третє — завоювали майстри гри з шахів та шашок Олександрії.

О.Паншин, капітан олександрійської команди, відмітив, що такі змагання вже стали традиційними і велика подяка за їх організацію та фінансування належить депутату міської ради В.Дожджанику, який цілеспрямовано підтримує розвиток та вдосконалення шахово — шашкового виду спорту в м.Олександрія.

— Подібні змагання стали вже традиційними, вони все більше дають можливість нашим юним і дорослим гравцям з шахів та шашок демонструвати свою майстерність на різних рівнях змагань, що додатково заохочує гравців, бо вони мають надійну підтримку депутата, — наголосив майстер гри з шашок Олександр Паншин.

І. Мельник
Істина від Олександрії

1 Comment

Add a Comment
  1. Уже и тут Доджарника пиарят.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022