ТУРНІР ЄДНОСТІ!

пфк александрия фанаты ультрас
22 березня, в м.Суми, відбувся «Турнір єдності» серед фанатів футболу. Участь в турнірі прийняли вболівальники від футбольних клубів Луганська, Києва, Черкас, Харкова, Сум, Кривиго Рогу та Олександрії. Загалом, участь взяли 14 команд. Переможцем змагань стала команда з Луганська. Фанати ПФК «Олександрія» в пів-фіналі, на жаль, поступились переможцю турніра, а в матчі за 3-тє місце в серії післяматчевих пенальті не змогли переграти фанів харківського «Металіста». Таким чином, олександрійці зайняли почесне 4-те місце.

ПФК «Олекксандрія» дякує своїм вболівальникам за участь в турнірі та за підтримку ідеї єдності українського народу!