Турнір з гандболу


Чоловічі команди Кіровоградщини в Олександрії відіграли останній в цьому році турнір.

Це традиційний турнір присвячений пам’яті тренерів , які стояли у істоків Олександрійського гандболу. Склад учасників цього турніру теж був традиційний-Олександрійці, Кіровоградці та Знам’ячанє.

В першій грі команда зі Знам’янкі з перевагою в один мяч здолала Олександрійців.В другій грі, яка була другою поспіль для Олександрійців команда з Кіровограда одержала впевнену перемогу з рахунком 27 : 22. В останній грі , яка була вже другою поспіль для Кіровоградців сильнішою стала команда » Локомотив » зі Знам’янки. В підсумку Ім.- Знам’янка , ІІм. — Кіровоград,ІІІм. — Олександрія. Але в цьому турнірі більш важливим був не сам кінцевий результат а чесна, безкомпромісна гра і дружня атмосфера на площадці. Допомогають в організації і проведенні цього турніру Іосіфу Чудодєєву колишні вихованці Олександрійського гандболу Олександр Замковий та Руслан Лещенко.

Хочеться відзначити велику кількість ветеранів Олександрійського гандболу, які прийшли повболівати і добрим словом вшанувати пам’ять дорогих для себе людей -Юрія Житнього, Григорія Тацького і багатьох інших.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022