У День Незалежності визначили найсильніших олександрійців

Силовой экстрим Александрия
У День Незалежності України чимало олександрійців та гостей міста прийшли подивитися на змагання спортсменів-силачів. Третій і заключний етап Чемпіонату Олександрійського району з силового екстриму розпочався об 11-й годині на КСК «Ніка».

У змаганнях приймали участь 13 спортсменів: дванадцять чоловіків та одна дівчина.

Змагання проходили у кілька етапів. Розпочалося усе з підняття штанги. Хлопці та чоловіки різного віку і ваги піднімали штангу замовленої ваги. Спортсмени були розділені на три вагові категорії: до 80 кілограм, 80-90 кілограм і більше 90-то кілограм.
Силовой экстрим Александрия
У кожного було по три спроби, де можна було підвищувати свій попередній результат. Вкінці зараховувалася найбільша вага, яку підняв кожен з спортсменів. Найбільшу вагу – 210 кілограмів взяв Олександр Шинкаренко у ваговій категорії 90+.

Наступним етапом чемпіонату було перекидання колеса вагою 270 кілограм. Його потрібно було перекинути шість разів, якомога швидше. Дехто перекинув лише чотири рази, та були й такі спортсмени, що перекидали більше норми.
Силовой экстрим Александрия
Опісля перекидання колеса чоловіки-спортсмени відпочивали, а тим часом свої силові вміння демонструвала єдина дівчина змагань – Марина Савченко. Вона піднімала гирю вагою 16 кілограм. Її заявлена кількість була 20 разів, та дівчина перевершила свій рекорд та підняла 16-тикілограмову гирю 30 разів.
Силовой экстрим Александрия
Нове змагання очікувало на спортсменів після Марининого виступу. Хлопці на швидкість переносили мішки з піском у візок. Було два мішки вагою 60 та 40 кілограм. Все ускладнювала не тільки вага мішка, а і те, що його було не зручно переносити.
Силовой экстрим Александрия
Завершальним етапом Третього Чемпіонату Олександрійського району з силового екстриму стало утримання ваги на витягнутих руках на час. Спортсменам потрібно було якомога довше тримати на витягнутих руках на рівні плечей гантелі вагою по 8 кілограм. Комусь давалася така вправа надзвичайно легко, з усмішкою на обличчі, а хтось ледь витримав це навантаження.
Силовой экстрим Александрия
По завершенню змагань нагородили спортсменів: подяками за участь, та дипломами і грамотами за перше, друге і третє місце.
Силовой экстрим Александрия
Текст, фото

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022