У ДЮСШ № 2 новий директор

У ДЮСШ № 2 новий директор
Відсьогодні на посаду директора дитячо-юнацької спортивної школи № 2 призначено Юрія Котова, його офіційне представлення колективу провела заступник міського голови Ірина Чемерис. Також були присутні начальники управління освіти Олександр Авраменко та відділу молоді і спорту Андрій Ярошевський.

У ході зібрання заступниця привітала новопризначеного директора з цією важливою подією, побажала йому вдалої роботи та порозуміння в колективі, а Юрій Котов, у свою чергу, подякував за щирі слова й окреслив для присутніх найближчі плани роботи.
Котов Юрій Миколайович народився 10 березня 1972 року в Олександрії. Освіта вища, закінчив Дніпропетровський державний інститут фізичної культури та спорту у 1994 році за спеціальністю «Викладач фізичної культури, тренер».
Із 2004 року голова громадської організації «Олександрійська місцева організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос». Також з 2004 року і по сьогодні працював директором районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос».
Депутат восьмого скликання Олександрійської міської ради.

Олександрійська міська рада

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2021