У ДЮСШ № 2 новий директор

У ДЮСШ № 2 новий директор
Відсьогодні на посаду директора дитячо-юнацької спортивної школи № 2 призначено Юрія Котова, його офіційне представлення колективу провела заступник міського голови Ірина Чемерис. Також були присутні начальники управління освіти Олександр Авраменко та відділу молоді і спорту Андрій Ярошевський.

У ході зібрання заступниця привітала новопризначеного директора з цією важливою подією, побажала йому вдалої роботи та порозуміння в колективі, а Юрій Котов, у свою чергу, подякував за щирі слова й окреслив для присутніх найближчі плани роботи.
Котов Юрій Миколайович народився 10 березня 1972 року в Олександрії. Освіта вища, закінчив Дніпропетровський державний інститут фізичної культури та спорту у 1994 році за спеціальністю «Викладач фізичної культури, тренер».
Із 2004 року голова громадської організації «Олександрійська місцева організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос». Також з 2004 року і по сьогодні працював директором районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос».
Депутат восьмого скликання Олександрійської міської ради.

Олександрійська міська рада

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022