У фінал вийшли…


Сьогодні відбула перша частина Спартакіади, приуроченої до 15-річчя з дня заснування ТОВ «УкрАгроКом». Що може бути кращим подарунком до ювілею компанії.

У Спартакіаді приймає участь 12 команд, що представляють структурні підрозділи компанії: ТОВ «УкрАгроКом», «УкрАгроКом –спорт»(центральний офіс), ТОВ «Гермес-трейдінг», Світловодський річковий термінал», МТК «Петриківське молоко»; елеватори: «Шарівський», «УкрАгроКом» (Приютівка), ДНХПП (Добронадіївський хлібоприймальний підприємство та Королівське ХПП; Михайлівська бригада №5, Дівоче Поле, бригада №6, Новоукраїнський район, ТОВ «ім. В.Чапаєва».

Зранку розпочалися вибіркові змагання за вихід до фінальної частини. У впертій боротьбі спортсмени ТОВ «УкрАгроКом» вибороли дві путівки з міні-футболу та волейболу в фінальну частину 3-ої Спартакіади. Безспірним суперником «украгрокомівців», як і минулого року, були футболісти та волейболісти елеватора «УкрАгроКом»(Приютівка ). Та цього року у фіналі ми не побачимо команди з однойменного елеватора.

Завтра о 9.00 розпочнуться фінальні змагання. Прийдіть. Буде цікаво, буде спортивний азарт, завзятість, сила і спортивний дух.., музика, концертна програма…

І. Мельник
Істина від Олександрії

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2021