У фінал вийшли…


Сьогодні відбула перша частина Спартакіади, приуроченої до 15-річчя з дня заснування ТОВ «УкрАгроКом». Що може бути кращим подарунком до ювілею компанії.

У Спартакіаді приймає участь 12 команд, що представляють структурні підрозділи компанії: ТОВ «УкрАгроКом», «УкрАгроКом –спорт»(центральний офіс), ТОВ «Гермес-трейдінг», Світловодський річковий термінал», МТК «Петриківське молоко»; елеватори: «Шарівський», «УкрАгроКом» (Приютівка), ДНХПП (Добронадіївський хлібоприймальний підприємство та Королівське ХПП; Михайлівська бригада №5, Дівоче Поле, бригада №6, Новоукраїнський район, ТОВ «ім. В.Чапаєва».

Зранку розпочалися вибіркові змагання за вихід до фінальної частини. У впертій боротьбі спортсмени ТОВ «УкрАгроКом» вибороли дві путівки з міні-футболу та волейболу в фінальну частину 3-ої Спартакіади. Безспірним суперником «украгрокомівців», як і минулого року, були футболісти та волейболісти елеватора «УкрАгроКом»(Приютівка ). Та цього року у фіналі ми не побачимо команди з однойменного елеватора.

Завтра о 9.00 розпочнуться фінальні змагання. Прийдіть. Буде цікаво, буде спортивний азарт, завзятість, сила і спортивний дух.., музика, концертна програма…

І. Мельник
Істина від Олександрії

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022