У Шарівці запалили Олімпійский вогонь

спорт александрия шаровка олимпийский огонь

У рамках святкування Дня фізичної культури та спорту 10 вересня у Шарівському НВК пройшло спортивне свято «У пошуках Олімпійського вогню». Привітати дітей зі святом завітали заступник голови райдержадміністрації Ольга Анісімова-Шило, начальник відділу освіти, молоді та спорту Ольга Коріненко, Шарівський сільський голова Людмила Банул.

Також цього дня на подвір’ї біля школи зібралися всі бажаючі, щоб вболівати за своїх. Змагання проводилися між трьома командами: «Рип’яшки» – команда вчителів, «Міцний горішок» – учнів, «Динамо» — батьки. Вітаючи учасників змагання зі святом, Ольга Анісімова-Шило зазначила, що сьогодні Президент України Віктор Янукович поставив завдання активізувати зусилля щодо забезпечення всіх умов для занять дітей фізкультурою і спортом. Тож районна влада на чолі з головою РДА Віталієм Згамою у свою чергу розвиватимуть фізкультуру і спорт, а батьки та вчителі мають виховувати у дітей жагу до здорового способу життя.

Потім шановні гості дійства, відкриваючи Олімпійські ігри, запалили священний вогонь миру та дружби, після чого учні школи виконали танок «Богів». Привітала зі святом присутніх Людмила Іванівна Банул. Вона підкреслила, що питанню розвитку спортивного життя на селі приділяється велика увага, адже на цьому наголошує Глава держави. Приємно, що Шарівський НВК сприяє залученню дітей до занять фізичною культурою та спортом, а також популяризації здорового способу життя.

Усі учасники виявилися досить підготовленими і змагалися за перше місце з великим запалом. Цікавими і водночас хвилюючими стали естафети – «Біг з перешкодами», «Баскетбольний м’яч», «Влуч у ціль», «Стрибки на скакалці», «Футбольний м’яч», «Телеграф», «М’яч вгору», «Місточок» та «Переправа». У кожній естафеті учасники проявили спритність, прудкість, уважність, а найголовніше — показали згуртованість та запальний командний дух. За правильністю виконання спортивних завдань слідкував вчитель фізичного виховання Шарівського НВК Андрій Небелиця, а оцінювало шановне журі, до складу якого увійшли – Ольга Анісімова-Шило, Ольга Коріненко, Людмила Банул, директор навчально-виховного комплексу Олена Малихіна, вчитель математики Ірина Чирук, а також батьки Марина Захарченко та Світлана Росоха.

Боротьба за перемогу була активною, жвавою і напруженою, кожна команда прагнула перемоги, а вболівальники, в свою чергу, підтримували їх шквальними оваціями. Заслуженим переможцем, який зайняв перше місце, було визнано команду учнів, друге місце — у батьків, третє — у вчителів. Усіх учасників нагородили грамотами та призами. Варто зазначити, що цікавим свято вдалося також завдяки учням та вчителям, які урізноманітнили його танцями, піснями та віршами на спортивну тематику.

Пильно спостерігаючи за спортивними змаганнями, заступник голови райдержадміністрації зазначила, що у закладах освіти повинна і надалі проводитись робота щодо активізації спортивно-масової роботи серед учнів, батьків та трудових колективів шкіл, популяризації та пропаганди здорового способу життя.

— Сьогодні учасники змагання довели, що вони справжні спортсмени. Тож бажаємо їм нових і легких перемог, — підсумувала Ольга Іванівна.

Змагання пройшли на високому організаційному рівні, дякуючи професіоналізму, відповідальному ставленню до своєї роботи педагогів Шарівки.

спорт александрия шаровка олимпийский огонь

спорт александрия шаровка олимпийский огонь

спорт александрия шаровка олимпийский огонь

спорт александрия шаровка олимпийский огонь

спорт александрия шаровка олимпийский огонь

ОРДА

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022